[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » "Pāreja" » 2. Neatstājiet aizejošos bez palīdzības
2. Neatstājiet aizejošos bez palīdzības
EslaumaDatums: Svētdiena, 11.05.2014, 16:17 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Neatstājiet aizejošos bez palīdzības

MARINA SHULTS, Latvija

Žurnāls: "MIROVOI ČENNELING: duhovnije soobščeņija" Nr 1(1) 2012.

Visiem jums, ejošiem Slavas Zālē, veltīts...

1. turpinājums. Iesākums lasāms: http://spekavots.ucoz.ru/ 29.08.2013.18:44
* * * * * * * * *
Pēc norādītā laika, es gribu zināt, kas ar manu draudzeni notiek Smalkajā Plānā
Es izsaucu Krajonu.
- Krajon! Vai Jūs varat man teikt - mana draudzene vēl atpūšas? Vai atgadījās kādi notikumi?
Krajons: Jā. Tagad visu pastāstīšu. Es ļoti gribu, lai tu manu stāstījumu pierakstītu kā pamācību visiem, kuri palika uz Zemes. Informācija par viņu būs lietderīga visiem. Gan jums, draugiem, un radiniekiem arī.
(Tālāk es pierakstīju Viņa vārdus Cenelinga režīmā, pat mūzikas skaņu pavadījumā!)
Mani dārgie! Ļoti reti pastāstām jums par to, kas notiek Slavas Zālē. Lūk, arī tava draudzene atnāca pie Mums un atvērās pilnīgi citās krāsās - ne tajās, kādas jūs redzējāt uz Zemes. Viņa mazliet atpūtās, lai apzinātos pašu Pārejas procesu un pilnīgi citu savu stāvokli, sen aizmirstu. Protams, sen aizmirstu. Tādēļ, ka daudzas reizes jūs visi veicāt šo Lielo Pāreju un tikāt Mūsu sagaidīti uz Astrālās Pasaules sliekšņa, ja tā var izteikties jūsu zemes vārdiem. Lūk, arī viņa pārgāja ātri, pārliecinoši, mērķtiecīgi. Tā, kā zināmā mērā, tavā praksē, Mana dārgā, neviens vēl nepārgāja. Un man jāsaka, ka viņas sagatavošana ar Dzīvās Ētikas filozofiju, viņas pastāvīgais sakars ar Skolotāju El Moriju, nospēlēja tur ievērojamu lomu. Tava palīdzība arī bija vajadzīga, tādēļ, ka, izdzirdot mīļu saucienu, tavu mīļo balsi, viņa saprata, kādā sakarā tu ar viņu izgāji kontaktos un, ka viņai vajag draudzeni paklausīt. Paklausīja un izdarīja visu kā tu viņai pateici priekšā. Un Mūsu enerģijas visu laiku bija viņai līdzās. Esoša vēl aizmāršībā, tad izejot, tad atkal ieejot fiziskajā ķermenī, viņa lielāko daļu bija ar Mums. Taču zemes magnētisms viņu turēja cieši. Un viņai šķita, ka viņai vajag atgriezties, būt mājās ar saviem tuviniekiem. Šķita, ka fiziskais ķermenis vēl kaut kā izturēs šajā aizslīdošajā zemes dzīvē. Taču viņa nevarēja tur noturēties, jā, un arī nevajadzēja. Tikai mums no šejienes zināms, uz kādu laiku jūs ņēmāt savus zemes pārbudījumu Kontraktus. Un viņa savu uz zems nodomāto izgāja pilnībā. Jā, Es zinu, jūs visus tagad moka un pārpilda vēlēšanās palīdzēt cilvēkiem un atstāt viņus uz zmes plāna. Nu - ko darīsi! Katram sava Dvēsele. Un Dvēsele pieņem savus lēmumus. Lūk, arī viņas Dvēsele pieņēma lēmumu, aiziet no fiziskā ķermeņa un atgriezties pie jums ļoti drīz atpakaļ - spēcīgai, spārnotai, zināšanām un mīlestības pārpilnai jauniem piepildījumiem Jaunas Pasaules dibināšanai uz Zemes. Bet tagad Es gribu jums visiem pastāstīt, kas tad šeit notika Mūsu "Aizsega" pusē, kad viņa attapās un saprata, ka veica Pāreju un tagad atrodas Augstākā Pasaulē. Tajā Pasaulē, kur viņu sagaidīs mīļotais Skolotājs. Viņā atjaunojās Viņa veidols un visa viņas būtne piepildījās ar Gaismu un sajūsmu. Un, lūk, mēs atvedām tavu draudzeni Slavas Zēlē... Slavas Zālē! Tikai jūs, par nožēlošanu, to neatceraties. Katrs no jums tur bija daudzas reizes, kad bija zemes iemiesojuma pārtraukums un jūs pārgājāt uz "astrālo plānu". Slavas Zāle, kur sapulcējas Augstas Būtnes; garā augsti cilvēki, pārgājuši agrāk par jums uz šo Plānu. Viņi sveic jūsu parādīšanos. Mēs visus sveicinām, bez izņēmuma, lai kā jums tas liktos dīvaini. Tādēļ, ka ejot uz dotā momenta Zemes, smaguma, iemiesojumu, jūs visi ņemat virsprogrammas. Tādas grūtas programmas, zemes iemiesojumam, ka Mēs varam jūsu priekšā tikai ceļus locīt un apsveikt jūs SLAVAS pilnībā! Viņa šajā Zālē iegāja, iegāja visā mirdzumā, pārplūstoša ne zemes krāsām. Apbalvojumu lentas, kas viņu arī pirms tam, sen vainagoja viņu, garīgi augstu būtni, papildināja jaunām, ne ar ko nesalīdzināmām Slavas lentām. Mēs šeit visi viņu sveicām par to, ka viņa izgāja tik smagu pārbaudījumu uz Zemes. Par to, ka viņa upurējoties, veica to misiju uz ko piekrita, ejot uz šo iemiesojumu. Jums uz Zemes palikušajiem nevajag minēt, kāpēc viņai tik grūta dzīve bija. Kāpēc viņa izdarīja vienu vai otru rīcību. Jums nenākas to zināt. Daudz kas no viņas pašas arī bija slēgts, kad jau nonāca fiziskajā ķermenī. Taču pārliecinoši pildīja uzņemto programmu un viņa glāba daudzus. Daudziem viņa dāvāja prieku, mīlestību un laimi. Nesaskaitīt viņas nopelnus... Taču, kad atnāca šurp, tieši tāpat, kā katrs no jums parādās Slava Zālē, saprata, ka savu programmu ne vienkārši izpildīja, bet pārpildīja. Un savu personīgo mirdzumu sajuta pilnā mērā. Ja jūs redzētu šo Dieva līdzības Tēlu - Eņģelis ar zeltītiem spārniem stāvēja Mūsu priekšā. Ar jaunu, skaistu seju, tik ļoti pārveidotu savā iekšējā gaismā, ka neviens no jums, ieraugot viņu tādā veidā, neatzītu viņā savu draudzeni vai radinieci. Jā, viņa visa mirdzēja un staroja. Un Mēs apbalvojām viņu ar jaunām lentām. Viņa saprata, ka viņa būs vienmēr un visā ar jums, pat atrodoties Smalkajā plānā. Un viņa jau zina, ka viņu gaida jauns iemiesojums, daudz atbildīgāks, kā tas, kuru viņa izgāja. Skolotājs tagad blakus ar viņu un kontrolē katru viņas soli, palīdz viņai. Visi iepriekšējie iemiesojumi izvērsās viņas priekšā. Viņa redzēja savu dzīvju ķēdīti, tanī skaitā arī cēloņu-seku ķēdīti. Un sprata cik ļoti viņa tagad atbrīvota no visas savas negatīvās kartes. Viņa - tīrākā būtne, neitralizējusi savu negatīvo karmu. Un viņai būs ļoti tīrs un atbildīgs iemiesojums. Viņa atnāks kā neparasts bērns jaunajā paaudzē. Sāks veidot Jaunās Pasaules likteņus. Parādīsies netiešā tuvumā saviem mīļajiem cilvēkiem. Un Mēs jums noteikti norādīsim - kur viņa un kā viņu atrast, kad viņa būs zemes plānā. Mirdzošs, gaismojošs debesu Eņģelis ar zeltītiem Spārniem! No galvas iet Stari, līdzīgi Saules Kronim. Acis staro neparastā gaismā. Eņģelis mirdz visā savā debesu skaistumā. Mēs viņu sveicinājām, Mēs viņu apbalvojām. Un tagad sāksies jauns pagrieziens viņas dzīvē. Periods, kurā viņa papildus apmācīsies. Mums ar viņu būs jāveic liels darbs, sakarā ar apziņas paplašināšanu, lai viņa atgrieztos kā neordinārs cilvēks uz Zemes un uzreiz varētu palīdzēt zemiešiem un planētai. Mūsu mīļotā Māsa ne uz ilgu laiku atgriezās pie Mums. Mēs viņu ļoti mīlam. Viņa mīl Mūs. Viņa sūta jums savu mīlestību. Un ļoti priecājas par to, ka jūs pareizi izturējāties pret viņas Pāreju un netraucējāt viņu šajā sarežģītajā ceļā. Jā viņa to veica ļoti ātri. Un Mēs viņai palīdzējām un tu viņai palīdzēji. Un viņa jums visiem pateicīga, par visa notikušā ar viņu, sapratni. Un par to, ka jūs viņu neaizturējāt pie zemes plāna. Viņas apmācība notiks mīļotā Skolotāja vadībā un Viņa vadībā ies arī uz jauno iemiesojumu. Tagad Es dodu vārdu Skolotājam El Morijam.
El Morija: Es vēršos tagad pie visiem, kuri klausīsies (lasīs) šo pierakstu. Jums visiem jāsaprot ļoti precīzi - ne katru cilvēku vajag noturēt pie zemes plāna, pat ja jūs viņu ļoti mīlat. Pat ja jums ir noturēšanas tehnoloģija, tanī skaitā arī augšāmcelšanas tehnoloģija. Tagad nevajag steigties ar šīm tehnoloģijām. Katra cilvēka Dvēsele pieņem savu lēmumu - palikt viņai zemes plānā pēc dzīves programmas izpildīšanas vai aiziet uz Smalko Plānu. Un turēt viņu nevajag! Un jūs visu pareizi izdarījāt, ka ļoti mierīgi izturējāties pēdējā, viņas dzīves kritiskajā, mēnesī un smagā saslimšana, klāt pie visa, ka viņai jāaiziet. Nevajag lemt, kādus karmiskos parādus viņa sastrādāja, tā ne jūsu darīšana. Tas - viņas uzdevums. Nevajag domāt, ka viņa kaut kad izdarīja kādas kļūdas, pieņemot ļoti smagus dzīves lēmumus - viņa zināja, ko dara. Tagad pilnīgā Slavā atrodas blakus Man, un Es priecīgs, ka Mana uzticamā skolniece izgāja cienīgi visu savu zemes dzīvi un ļoti cienīgi un ātri izgāja Lielās Pārejas stāvokli - tas cilvēkiem sanāk ārkārtīgi reti. Tagad sūtiet viņai tikai MĪLESTĪBAS jūtas. Neprasiet, kur viņa, kas ar viņu, kādā etapā. Tas nevajadzīgi. Galvenais - viņa ar Mani. Būs apsargāta, būs apmācīta, būs sagatavota jaunam iemiesojumam un mīlestības, prieka un laimes apņemta. Tikai - mīlestības domas! Un vairāk nekā! Nedariet nekādus personīgos mēģinājumus atgriezt viņu uz Zemes, viņa zem Manas Vadības. Lai būtu svēta katra cilvēka Pāreja Smalkajā Pasaulē. Viņa izgāja šo "Aizsegu", nodzīvojot ļoti grūtu, bet vērtīgu dzīvi. Viņa izpildīja un pārpildīja uzņemtās saistības dzīvei. Un pilnīgā Slavā tagad atrodas starp Mums. Es no jums atvados. Pateicos jums visiem par mīlestību viņai. Lai tā nepārtraucas ne uz sekundi. Un, lai atmiņas uz Zemes palikušo cilvēku sirdīs ir ne bēdīgas, bet pilnas mīlestības un labu, priecīgu atmiņu par viņu. Neskumstiet! Viņa to jūt. Bet tagad, mīlestības jūtu pārpildīta uz Gaismas Ģimeni un visiem, kuri palika uz Zemes, viņa saprot jūsu bēdas
un skumjas. Tādēļ, neplosiet viņas sirdi! ES TEICU!
* * *
Es nedomāju, ka šo pierakstu es turpināšu, taču nācās turpināt. Pēc Parejas mana dzraudzene atpūtās, pēc zemes laika 38 diennaktis. El Morija runāja, ka šajā laikā viņu nedrīkstēja traucēt, saukt, censties ar viņu runāt. Viņai bija vajadzīga atpūta pēc visa pārciestā uz Zemes. Un pilnīga spēku atgūšana. Pēc 38 dienām, viņa kaut kā parādījās manā rīta lūgšanā. Es viņu sveicināju, viņa man atbildēja. Atbildēja ar lielu prieku un teica, ka ļoti laimīga un, ka nekad tik laimīga nebija. Viņa brīnišķīgā vietā. Viņa līdzās Skolotājam. Viņš par viņu rūpējas. Viņa ļoti grib ar mani kontaktēties. Taču Skolotājs kādu laiku to neļāva. Teica, ka viņai vajag adaptēties šajā Pasaulē. Un, kad viņa adaptēsies, tad Viņš atļaus man ar viņu parunāt sīkāk un, iespējams, viņa pastāstīs sīkāk par Pārejas iespaidiem, par Slavas Zāli un vēl kaut ko jaunu. Katru dienu viņa īsumā paziņoja par to, ko sāka mācīties. Mācības ārkārtīgi interesantas, vērtīgas. Un katrreiz piemetināja, cik viņa laimīga.
- Saulīte mana, tu mani dzirdi?
= Jā, mana mīļotā, ļoti labi dzirdu. Jau labi, tādēļ, ka pirmajās dienās pēc tā, kā es pamodos, dzirdēju vāji. Es vēl neadaptējos jaunajos eksistēšanas apstākļos un jo vairāk, starptelpu sakaros. Bet tagad, es jau izgāju dažas pilnveidošanas un diezgan brīvi pārvietojos pa Astrālo Pasauli. Un brīvi sarunājos ar daudziem cilvēkiem, ar Skolotāju. Viņš tik uzmanīgs pret mani! Tik daudz mīlestības dāvina! Es peldos viņa mīlestības jūrā! Man tādas laimes nekad nebija. Man gribas daļiņu šīs laimes dāvāt, jo viņa pavisam ne tāda kā uz Zemes. Pat tad, kad es zināju, ka Viņš palīdz, mīl, jūtu Viņa Staru, uz Zemes tas izpaudās aizplīvuroti, bet šeit, es burtiski sajūtu Viņa Stara un Viņa mīlestības visu spēku. Un no tā laimīga bezgalīgi! Es gribu apmierināt tavu zinātkāri. Priekš jums visiem ārkārtīgi svarīgi saprast, kā man viss notika. Es sajutu, kad tu mani pavadīji, Pārejas momentu un tālāk visu to, kas mani paaugstināja personīgā apziņā. Es sākšu no Pārejas.
* * * * * * * * *
Turpinājums nākošreiz.

Avots: Žurnāls MIROVOI ČENNELING: duhovnije soobščeņija" Nr 1(1) 2012. Tel/faks: (3843) 74-61-45, (3843) 74-00-12. El. adres žurnala: mirovoy_channeling@mail.ru , latviskoja, intuitīvi, Eslauma 29.08.2013., latviskojums ievietots saitā: http://spekavots.ucoz.ru/ 30.08.2013., nosūtīts Latvijas Radio viļņiem 30.08.2013.
 
Forums » Tēmu kopas » "Pāreja" » 2. Neatstājiet aizejošos bez palīdzības
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: