[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » "Pāreja" » 5. Pārejas instruktors. (1.)
5. Pārejas instruktors. (1.)
EslaumaDatums: Svētdiena, 11.05.2014, 16:20 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Svetlana Dračova. Pārejas instruktors. (1.)

Svetlana Dračova, Krievija
2013. gads 02.11.- 06.11.

Žurnāls: "MIROVOI ČENNELING: duhovnije soobščeņija"

Iesākums - Nr 5(11) 2013
Latviskoja, intuitīvi, Eslauma 13.12.2013., latviskojums lasāms: http://spekavots.ucoz.ru/14.12.2013.18:04

Turpinājums (1.) - Nr 6(12) 2013.
Latviskoja, intuitīvi, Eslauma 18.01.2014., latviskojums lasāms: http://spekavots.ucoz.ru/21.01.2014.

Pēc pirmā raksta publicēšanas, sāka pienākt atsauksmes un jautājumi par tēmu, pārvietošanās "4-5-4" (ceturtā dimensija-piektā dimensija-ceturtā dimensija). Raksts izraisīja pietiekami lielu interesi un kļuva skaidrs, ka tēma aktuāla un laiks virzīties tālāk, izzinot iespējas pārvietoties fiziskā ķermenī pa koridoriem "4-5-4". Bez tam, uz manu adresi un uz žurnāla redakcijas adresi sāka pienākt vēstules no cilvēkiem, kuri jau gatavi īstenot Pāreju un paši aktīvi kustas šajā virzienā. Ar vienu vēstuli gribu jūs iepazīstināt.

"Dārgā Svetlana, labdien!
Lūk, jau 6-to dienu domās kontaktējos ar tevi, cenšoties izteikt vārdos uz papīra plaknes to, ko saņēmu un apzinājos, lasot tavu rakstu "Pārejas instruktors". Šis raksts izsauca spēcīgu atsauksmi manas Sirds dziļumā, līdz asarām un raudāšanai. Sestien pienāca Žurnāls. Un Žurnāls man atvērās tūliņ šajā lappusē. Divas dienas (26.10 un 27.10) man gāja spēcīgs darbs caur rakstu un to pieredzi, ko es jau saņēmu caur mana dēla Vitālija aiziešanu. Ļoti līdzīgi aiziešanas apstākļi un mani paskaidrojumi par to. Tavs raksts manu uzmanību vērsa uz to, ka es pati viņa slimības laikā radīju jaunu, piecdimensiju ķermeni Vitālijam. Tādēļ jau pēc diviem mēnešiem mēs ar viņu satikāmies, taču es viņu jaunajā ķermnenī nepazinu, kaut arī sazīmēju līdzību ar dēlu, īpaši viņa mimikā un uzvedībā.
Pateicos, Sveta, par tēmas aktualizēšanu. Man tā ļoti tuva un interesanta! Un pateicos Sašam, es arī viņu jūtu!
2006. gadā es pierakstīju informāciju par pirmajiem 5-iem mēnešiem pēc dēla aiziešanas, kur atspoguļota mana uztvere par tanī momentā notikušo. Tagad es zinu, ka dēls augšupcēlās bez ķermeņa - to es apzinājos 2-3 gadus atpakaļ. Un caur tavu rakstu es apzinājos, ka viņš tūliņ augšupcēlās savā Jaunajā ķermenī! Tas priekš manis jaunums!!! Man ļoti gribas saprast, apzināties Augšāmcelšanās un Augšupcelšanās procesus! Un es uz to eju.
Saša aizgāja 6. augustā. Aizgāja, lai radītu un vadītu speciālu Dienestu un arī jauno virzienu "Sagatavošana Augšupcelšanai ķermenī". Interesanti, ka jūlijā, otrā pusē, iegremdējos savā iekšējā "Es" un sāku ievērot izmaiņas savā ķermenī. Šīs izmaiņas liecināja par to, ka notiek mana ķermeņa sagatavošana augšupcelšanai. Bet augustā es sāku apzināties, ka notiek manis sagatavošana augšupcelšanai ar ķermeni. Bieži sāku saskarties ar skaitli 23. Bet 3-jā septembrī skaipā izdzirdēju no Raisas Kopistko, ka 23. septembrī sāksies Pirmais Augšupcelšanas Vilnis. Lūk, kādēļ es tik bieži redzu skaitli 23! Pēc šīs apzināšanās sāka blakus gadīties skaitļi 23 un 70, precīzāk, salikums 7 un 0. Pēc Angļu numeroloģijas tas nozīmē: "Tu - malacis!" Tas kļuva par apstiprinājumu minējumam par augšupcelšanas laiku. Es biju mierīga un priecīga, pilna Mīlestības un svētības. Bet aizvakar, 29. septembrī, apzinājos, ka tās bija pārbaudes manai gatavībai augšupcelšanai ķermenī.Tūliņ radās dzejolis par to.
Iespējams, tā arī bija pārbaude manai dalībai jaunajā virzienā? Es - gatava!
Ar mīlestību, Vera".

Un vēl viena vēstule no Veras:

"Labvakar, Svetlana!
Es vēstuli aizsūtīju ceturtdien (31.10) dienā un ar nepacietību gaidīju atbildi, lieliski saprotot, ka pie tavas aizņemtības atbilde var nebūt ātri. Vakarā negaidīti pienāca doma, vērsties pie paša Sašas. Un tūliņ es sajutu tādas siltas, tuvas, pat pazīstamas, enerģijas.
Pārejas Instruktors! Saša! Dārgais!
Es sakaros ar tevi!
Ar Sirdi sajūtu
Un pleciem saviem jūtu apskāvienus tavus.
Pateicos! Mīlu! Un stājos
Grupā tavā uz zemes plāna.
Gatava darbībām un darboties gribu!
Tu pasaki un virzi šīs darbības manas!
Zināšanas nāks caur Svetu - tā teorija!
Tu - praktiķis! Zināšanas šīs tu vadīsi
Dzīvē! Klausies Sirdi savu!
Pateicos, Saša! Līdz sakariem jauniem!

Šodien vakarā, astoņu sākumā, atkal sajutu Sašas enerģijas.
Saša, dārgais! Kādēļ vienkārši pie domām par tevi
Man tūliņ tik silti pie Dvēseles?
Es jūtu enerģijas tavas.
Viņas līdzīgas mana Dēla un Jēzus enerģijām,
Tik tuvas un radniecīgas.
Pateicos par viņām!
Man labi un patīkami viņās.
Un gribas darboties, bet ne vienkārši svētlaimē būt.
Es zinu, ka jau uz Jauna Viļņa sākšu darboties, izprotot burvīgos Augšāmcelšanas un Augšupcelšanas procesus. Sirds mana pilna Mīlestības un Prieka par darbu, kurā visi viens otru sen zina. Un man ir sajūta, ka sen zinu Sašu."

Bet tagad laiks pāriet pie stāsta turpinājuma par kontaktiem ar Oļegu Dālu un Sašu, palīdzības Dienesta Pārejai, vadītājiem. Mēs jau iepriekš sarunājām ar viņiem par sarunas turpināšanu Gaismas Grupas sanāksmē sestdien (pils. Maskava) 2013. gada 2.novembrī. Un, kā izrādījās, Smalkie plāni veica nopietnu sagatavošanos šim notikumam, uzaicinot mūsu Augstāko "Es" līmenī, lielu skaitu zemes personību - man par pārsteigumu, zēlē sapulcējās vairāk kā 60 cilvēki.
Pēc ievada uzrunas, kurā es atkārtoju galvenos momentus, jau izklāstītus pirmajā rakstā, mēs uzaicinājām zālē Oļegu Dālu, Sašu un Dmitriju, Sofijas dēlu, mūsu grupas dalībnieces. Dmitrijs arī aizgāja aiz "Aizsega" šajā vasarā un viņš paziņoja savai mammai, ka... strādā Sašas komandā!

Oļegs Dāls:
- Labdien, draugi! Atļaujiet mums jūs visus sveikt. Es, tiešām, patiesi priecājos par tādu godājamu sapulci, tik lielu skaitu Gaismas Darbinieku, atnākušu uz tikšanos ar mums un, kuru jūs anonsējāt (анонсировали ?), izziņojot to savlaicīgi. Teikšu tā: es negaidīju tik lielu daudzumu cilvēku, kuri atsauksies. Tas runā par to, ka laiks mūsu saskarsmei tiešām pienācis, un mums jāpāriet pie nopietnas sagatavošanās pasākumiem. Nepietiek vienkārši runāt, nepietiek vienkārši paskaidrot, jāsāk rīkoties. Un rīkoties ne tikai to cilvēku līmenī, kuri gatavi pieņemt mūsu vēstījumus, kā jūs viņus sauciet, kontaktieri, čeneleri. Mēs varam kontaktēties ar katru. Un galvenais, ka absolūt katrs no jums, pat ja prātā ir šaubas, katrs tam ir reāli gatavs. Priekš piektās dimensijas iedzīvotāju saskarsmes nav nepieciešama nekāda sagatavošana. Jūs ar mums varat kontaktēties Sirds telpas līmenī, kā jums tika vadītājas piedāvāts - pats optimālākais variants. Tādēļ, ka ar Sirdi sajust prot/spēj katrs. Es zinu, ko juta jūsu sirdis, kad jūs sekojāt manu varoņu peripetijām kino vai teleekrānos. Man labi pazīstams, cik emocionāli cilvēki uztver aktieru spēli, kad aktieri piedāvā visiem noticēt viņu radīto tēlu realitātei. Tādēļ tagad, vienkārši, sajūtiet savas Sirds līmenī, ka es jums sūtu savas sirds sveicienu. Un, zemu paklanos, pateicībā par to, ka man vienmēr bija tik brīnišķīga auditorija... Mani līdz šim atceras, mīl, zina...

Sirds katram ir, tik atvērt viņu mazliet.
Un tūlīt tur, lodziņā, saule iespīdēs.
Saule apgaismos jūs. Un jūsu Iekšējā pasaule mirdzēs/laistīsies...

Nu ko, mazliet dzejiskas rindas - arī labi. Mēs šodien ar jums sapulcējāmies priekš lielmēroga iepazīšanās. Man vēl nebija iespēju sarunāties ar tik lielu daudzumu manu kolēģu no ceturtās dimensijas - tieši šādā veidā, šeit, no piektās dimensijas pasaules. Nu, es neteikšu, ka nekontaktējos, man bija interesanti kontakti pēc Pārejas, taču ne tik plašā pārstāvniecībā.
Tagad - svarīgākais, pie lietas. Palīdzības Dienests Pārejai, par kuru jums tikko pastāsītja, par kuru tika ziņots Žurnālā "Mirovoi Čenneling", pastāv ne tik sen, tā taisnība. Taču, jāsecina, ka Dienests ļoti aktīvi attīstās. Un pienāca laiks uzaicināt mūsu klasēs visus, kuri vēlas. Jā, jā, visus, kuri vēlas. Tā ir grupa, par kuru tika runāts - desmit cilvēki, tā, teiksim tā, viena klase. Bet klases var būt daudzas. Var būt "1A", "1B", "1C" utt. Tas ir, visi, kuri vēlēsies, var un sāks mācīties.
Pagaidām pastāstīšu nedaudz par to, kas notika jau pēc Žuzrnāla iznākšanas un pēc mūsu pēdējās tikšanās, kad mēs sarunājāmies daudz šaurākā lokā, četratā. Izveidotas mācību iestādes (jūsu izpratnē); izveidotas klases (arī jūsu izpratnē). Varat stādīties priekšā mūsu palīdzības Pārejai Dienesta telpu kā mācību iestādi, kas uzbūvēta pašos zemākajos piektās dimensijas līmeņos. Jā, mēs varam un sāksim jūs uzaicināt šurp miegā, taču man gribas ŠODIEN, jūs atvest ciemos pie mums. Un, es domāju, tas kļūs visatminīgākais notikums, kas jums palīdzēs pieņemt lēmumu, vai darboties aktīvi virzienā sagatavošana Pārejai "4-5-4" pārvietošanās, "iešana" starp dimensijām, vai risināt citus svarīgus jautājumu - varbūt pat gluži zemes plāna. Tādēļ es aicinu jūs doties ceļojumā un veiksim to visparastākajā paņēmienā. Mēs turp dosimies meditatīvā stāvoklī. Mēs dodamies ceļā. Es jūs uzaicinu ciemos Skolā "Ceļojumi starp dimensijām". Skolas nosaukumu mēs ar jums vēl varam koriģēt un izdomāt. Bet pagaidām nosauksim "Mācību iestāde "Palīdzības Dienests Pārejai" radīta - priekš pārvietošanās "4-5-4" starp dimensijām".
Sirds telpa tagad jau katram noskaņota. Lūdzu, fokusējieties, katrs uz savu personīgo Sirds telpu. Kāds iztēlosies sarkanu sirsniņu, kādam vairāk mīļš anatomiskās sirds tēls. Izvēlieties to tēlu, kurš jums tuvāks personīgi. Nu es sliecos domāt, ka jūs dosiet priekšroku kādam neitrālam tēlam. Aplim, balonam, kristālam, Galaktikai, sfērai, bet varbūt - zvaigznītei, zvaigznītei jūsu Sirds telpas centrā. Lai ir, katram savs personīgais tēls. Es jums neuzspiežu savu personīgo sirds uztveri.
Iedomājieties, ka jūs iegremdājaties savā Sirdī, savā Sirds telpā. Jūs - iekšā. Apskataties. Vai redzat kaut ko, jūtiet, bet, varbūt, ir sajūta, ka jūs tagad, beidzot, ieraudzīsiet ko tādu, kas atgādinās, piemēram, skolas ēku? Jā, jā. Pakāpeniski jūs sāksiet apskaidroties, saprast, vai vienkārši noticēsiet man uz vārda, ka šeit, tiešām, ir skola. Varat ieraudzīt daudzstāvu ēku, varbūt tur nedaudz stāvu, varbūt viens. Viss atkarīgs no tā, kā jūs noskaņoti uz mūsu mācību iestādes uztveri. Tā izskatās dažādi, un viss atkarīgs no tā, kā jūs sāksiet iesaistīties savstarpējā mijiedarbībā. Kādam ir vienkārši zināšana, it kā jūs lasītu grāmatu. Ņemiet rokā grāmatu, atveriet vajadzīgajā lappusē, sāciet lasīt.
Lūk, mēs tuvojamies ēkai. Aplūkojot, kā ēka izskatās, jūs konstatējat ieeju un ieejat viņā aiz manis. Uz sliekšņa jūs sagaida cilvēki. Jūs ar interesi/pārsteigumā sākat viņus vērot un saprotat, ka kāds jums labi pazīstams. Jūs redzat mani, Oļegu Dālu, Saša arī šeit, Dmitrijs... Bet, varbūt vēl kāds, kuru jūs labi zinat? Personīgi, vai televizorā redzējāt, kino? Mēs centāmies uzaicināt dažādu profesiju cilvēkus, tanī skaitā - publisku profesiju cilvēkus. Starp citu, kad mēs pēdējo sarunu vadījām, vienībā bija astoņi cilvēki, tagad viņi jau divpadsmit. Jūs ēkā redzat ne tikai "Palīdzības Pārejai Dienesta" dalībniekus. Bez šī Dienesta, šeit ar mums speciālie, tehniskie dienesti, kuri palīdz un nodrošina darbu pašā "Palīdzība Pāreijai Dienestā", var teikt, zemes valodā, infrastrukturālās apakšvienības.
Es jums piedāvāju pastaigāties, paieties pa šo telpu, kur, ieejot caur durvīm, izrādījāties esam. Durvis - tā, tomēr, atkal nosacītība, taču, piekrītat, mēs iesim to ceļu, kas jums pierasts un saprotams. Tā mēs ātrāk izrādīsimies pie mērķa. Bet mūsu mērķis - jūsu izpratne par visu procesu, kas saistīts ar pārvietošanos, ceļošanu pa koridoru "četri - pieci - četri". Mūsu uzdevums - jūsu daudzdimensionālā attīstība. Tikai izveidojot (выстроив ?) visu savu dzīvi, visus savus ķermeņus, visu savu dabu (естество ?) saskaņā ar jūsu pašu daudzdimensionālo uzbūvi, jūs pietuvosieties iespējām pārvietoties pa koridoru "4-5-4" pie tās ķermeņa struktūras, kāda jums ir uz šo brīdi. Uz šodienas momentu, pagaidām, neviens no jums nav gatavs ceļot pa koridoru "4-5-4" pie tās ķermeņa struktūras, kāda jums ir dotajā brīdī. Fiziskā ķermeņa struktūrai jāmainās pirmajā kārtā. Viņai jāizmainās tā, lai jums būtu ērti/komfortabli pārvietoties starp dimensijām.
Protams, iespējams pārvietoties starp dimensijām arī bez komforta, kad jums palīdz, kad atbalsta dienesti praktiski pārnes, pārved, transportē.. Taču, tēlaini runājot, jūs jau vairs negribat pārvietoties un ceļot uz nestuvēm, jums jāiet "jāiet ar personīgām kājām". Būt gatavam pārvietoties patstāvīgi uz vienu pusi un uz otru un darīt to ar prieku un patiku. Citādi nav jēgas notiekošajam, tad vienkāršāk pārvietoties uz piekto dimensiju ar ķermeņa atstāšanu. Nu tie, teorētiskie spriedumi, bet praktiskie tādi: jums jābūt gataviem šim procesam. Pirmkārt, fiziski, bet kas vēl svarīgāk - morāli, emocionāli. Tādā veidā, runa ir par jūsu sagatavošanu visiem līmeņiem, ne tikai fiziskā, bet arī visu citu ķermeņu līmenī un visās jūsu dzīves sfērās. Pārejas process viegls, kad jūs sagatavoti, kad jūs zinat detaļas un nianses. Tas kā atslēgu pagriezt slēdzenē, savlaicīgi, piekaramo atslēgu, ieeļļojot. Ja slēdzene/atslēga sarūsējusi, tad atvērt to iespējas, tālu ne vienmēr.
Es runāju, bet pie tā redzu, kā jūs aplūkojat un sākat ceļot mūsu skolas telpā. Jūs šeit savas apziņas līmenī... Pareizi, pareizi, nekautrējaties. Atveriet durvis, ieejat, paskataties, ja jūs kādu ieraugat un jums gribas uzdot jautājumu, pakontaktēties - dariet to. Kontaktējaties ar Sirds telpas palīdzību. Kāds izdzirdēs atbildi domu veidā, kāds - jūtu veidā, kāds sajūtu veidā, enerģiju. Mēdz būt dažādi saskarsmes paņēmieni. Kādam pietiekami vienkārši skata un uzreiz kontakts nodibināts. Pats galvenais: piedāvāju jums šajā telpā sajust savu "Es", mierā un pārliecībā. Jūs stādaties priekšā, ka atnācāt šurp ekskursijā un šeit jūs gaidīja kā dārgus vieus. Nevar būt satraukuma, apmulsuma. Kam tiešām nav jābūt - bailēm, šaubām. Jūs vienmēr atgriezīsieties, kad vēlēsieties, atgriezties varat jebkurā momentā. Tas nav ceļš uz vienām beigām, tas nenozīmē, ka es jūs tagad paņemšu uz piekto dimensiju un tālāk jūs varēsiet izkļūt patstāvīgi - nekādā gadījumā. Šī - iepazīšanās ekskursija. Sajūtiet, jūs to sen vēlējāties un jūs tiešām vēlējāties, mēs ar jums plānojām jūsu Augstāko aspektu līmenī, šo iepazīšanās ceļojumu.
Izmantojot gadījumu, uzaicinu jūs mūsu piektās dimensijas Reabilitācijas Centrā, lai jūs atnāktu arī pie mums un pakontaktētos ar Dvēselēm, pametušām jūsu, cilvēku, pasauli. Kāds atradīs arī savus tuviniekus, radiniekus, kādus - pazīstamus cilvēkus, kādus - nepazīstamus, taču šī pieredze, ticiet man, ļoti svarīga. Par cik katrs no mums dzīvo, vai dzīvoja - es dzīvoju, bet jūs dzīvojiet noteiktā vidē - ģimenē, starp tuviniekiem, radiem. Tādēļ mani vēlējumi: tanī momentā, kad jums tuvs cilvēks gatavojas atstāt jūsu pasauli, aiziet aiz "Aizsega" un pāriet piektās dimensijas pasaulē, esiet gatavi palīdzēt viņam. Esiet gatavi, ņemt viņu pie rokas un atvest, tēlaini runājot, pie mums miera uzņemšanā. Strādājiet ar Polimeru, ar Dzīvībradošās Uguns Portālu, ar abiem instrumentiem, savienojiet viņus. Tehnikas jums tika dotas un publicētas mūsu Žurnālā, kuru var uzkatīt par Augšupcelšanas ābeci, ābeci praktiskiem Augšupcelšanas pasākumiem.
Bet tagad, ieraugiet mani. Es stāvu, var teikt, zāles centrā un paceļu roku, aicinoši māju, aicinu pievienoties man. Pienāciet, kļūšu jūsu ekskursijas vadītājs. Tagad mēs dosimies tālāk. Dosimies tālāk ekskursijā. Daži jau zina, kur mēs ejam, kāds vēl nenojauš. Tādēļ, protams, es jūs pavadīšu ne vienkārši kā vadītājs, bet arī kā laipns saimnieks, kurš zina, kas, kur atrodas, kas, kā izskatās mūsu skolā. Paskataties apkārt. Telpa, kurā mēs, izrādāmies esam, viņai nav robežu, jūsu izpratnē. Var, protams, uzcelt sienas, kaut kādus ierobežojumus, bet mēs, otrādi, izdarīsim tā, ka atbīdīsim fokusu, paplašināsim šo telpu. Es gribu, lai jūs sajustu šīs telpas apjomus un tās daudzdimensionālību, daudzkārtainību. Jums jau tagad jautājums rodas, kā to var sajust... Stādaties priekšā, ka jūs skatāties uz vienu pusi un jūsu skats it kā aizbēg aiz horizonta līnijas, it kā jūsu priekšā jūra, bezgalīga jūra, bez robežām. Un jūs redzat tikai horizonta līniju, kaut kur tālu, tālu. Lūk, tādā veidā strukturējiet telpu. Paskataties uz dažādām pusēm un radiet tādu jūras klajumu, bezgalību, lai telpa paplašinātos. Telpa, tēlaini runājot, izklīst un jau izklīda.
Kādēļ mēs to darām? Mēs to darām ar visai konkrētu mērķi. Mēs ar jums jau sākam praktizēt daudzdimesionalitātes uztveri. To mēs arī sāksim darīt un jau darām - ar nolūku, lai jūs tālāk varētu iekļauties (встроиться ?) mācību procesa loģikā, kas paredzēts šajā mācību iestādē, šajā skolā. Skataties, skataties. Es dodu jums visiem laiku uzmanīgi paskatīties. Nesteidzaties. Saša man saka, ka daži aizmiguši - nu ko, labi, mēs neiebilstam, ka viesos pie mums guļ. Tas jums šķiet, ka jūs guļat, bet patiesībā, jūs ceļojat. Absolūts miers, pareizi? Šeit, šajā telpā, interesanta akustika. Klusuma skaņa. Šeit nav sfēru mūzikas, šeit ir klusuma skaņa. Jā, klusums var skanēt. Tas intersants stāvoklis, sajūta. Es pat teiktu: atklājums priekš jums. Jūs tagad izejat to pieredzi, kuru vēl agrāk neizgājāt, tā svarīga un, teiksim tā, tas pirmais pakāpiens, var teikt, iesvētījums, mūsu skolas skolniekos. Pat ja jūs tālāk arī neiestāsieties šīs mācību iestādes skolnieku rindās, vai studentu, kā jums labāk patīk, tad iesvētījumu jūs jau izgājāt. Izejat, mēs gandrīz jau izgājām. Bet tagad es aicinu jūs pievērst uzmanību, ka man blakus parādās Sašas figūra un tagad viņš paceļ roku, aicina uzmanību pievērst viņam. Lūdzu, pieejiet viņam. Tālāk savu ekskursiju vadīs viņš.

Turpinājums nākošreiz.

Avots: Žurnāls "МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения" № 6(12) 2013. Тел/факс: +7(3843) 74-61-45, +7(3843) 74-00-12. Эл.адрес журнала: mirovoy_channeling@mail.ru .
Latviskoja, intuitīvi, Eslauma 18.01.2014., latviskojums ievietots saitā: http://spekavots.ucoz.ru/21.01.2014., nosūtīts Latvijas Radio viļņiem 21.01.2014.
 
Forums » Tēmu kopas » "Pāreja" » 5. Pārejas instruktors. (1.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: