[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » KUT HUMI, meditācijas » 4. Meditācija Nr 2: "MANA OTRA PUSĪTE"
4. Meditācija Nr 2: "MANA OTRA PUSĪTE"
EslaumaDatums: Sestdiena, 12.07.2014, 23:01 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
KUT HUMI. Meditācija Nr 2 pie tēmas "Atbrīvošanās no karmas"
"MANA OTRA PUSĪTE"

Meditāciju pieņēma Sergejs Kanaševskis, Krievija
2011.g. novembris. (Papildredakcija 2013.g. decembris)

Žurnāls "MIROVOI ČENNELING: duhovnije soobščeņija" Nr 1(13) 2014.

Draugi! Arī šī ir ļoti sena meditācija. Tā vienkārša un sarežģīta vienlaicīgi. Kādreiz, sen senos laikos, kādā no maniem iemiesojumiem šajā pasaulē, es to radīju pirmoreiz... Un biju pārsteigts - gan ar meditāciju, gan tās rezultātu. Tas, protams, radošs darbs... Meditācija sākas visiem vienādi, bet attīstās, lūk, - dažādi... Kādēļ? Jums ļoti dažādas attiecības ar tiem, kurus jūs sauciet par savām "otrām pusītēm"... Tagad runāju ne par jūsu šī brīža iemiesojuma partneri, bet iepriekšējā iemiesojuma. Dotajā gadījumā jūsu "otra pusīte" - tā visu jūsu iemiesojumu pieredze, pretējā dzimuma sākotnē (sievišķā vai vīrišķā). Tagad tā glabājas jūsu daudzdimensionālajā genomā, "arhivēta" magnētiskajā DNS. Dalījums vīrišķā un sievišķā - tā gandrīz vai visjaudīgākā duālās izpausmes forma. Stiprāka tikai atdalītība no sava Dievišķā "Es"...
Cilvēkiem mīlestība blakusesoša divu sākotņu cīņā. Tādu cīņu (pat karu!) bija ļoti daudz priekš iemiesotām cilvēciskām būtnēm pēdējo tūkstošgadu vēsturē. Kad cīņa starp vīrišķo un sievišķo beidzas, sākas patiesa Mīlestība, īsta izdziedināšana. Ejiet pretim savai Polārai Enerģijai ar Mīlestību. Tā palīdzēs daudz ko saprast, pārvērtēt, un ne tik vien. Sadraudzība ar sevi, citādu, darīs HARMONISKU PRETPOLĀRO JŪSU DAĻU. Bet cīnīties ar sevi neiespējami...
Kad meditācija beigsies, daudzi no jums veiks soli uz Izdziedināšanos. Un Jūsu Sirds no šī brīža kļūs citāda... Mīlestības ziedi viņā uzplauks savādāk...

1. Uzaiciniet Līdzsadarbībai Gaismas Ģimeni, savus Meistarus-Aizbildņus - Atbalsta Grupu, kura vienmēr ar Jums... Sajūtiet Mīlestības Enerģiju, plūstošu no Lielās Centrālās Saules. Nesteidzieties. Elpojiet mierīgi.... Aizveriet acis... Jābūt klusumam... Absolūts miers. Nekam jūs nav jāsatrauc.
2. Domās savā priekšā nolieciet spoguli... Lai tas ir liels, cilvēka augumā, ovāls pēc formas... Acis vaļā neveriet. Griezieties ar lūgumu pie saviem garīgajiem Aizbildņiem, Skolotājiem, aktivizēt jūsu Garīgo Redzi. Esiet gatavi izmantot šo velti. Ziniet: jūs bijāt un esat apveltīti ar Garīgo redzēšanu... Šī meistrība vienmēr bijusi ar jums...
3. Sākas galvenais darbs... Domās zīmējiet savu tēlu... Jā, tieši savu tēlu, bet tikai iemiesotu pretējā sākumā... Ja jūs sieviete - zīmējiet savu tēlu vīrieša veidolā, ja vīrietis - zīmējiet savu tēlu sievietes veidolā. Izveidojiet šo tēlu ne sev līdzīgu, bet tādu kāds nāk priekšā. Saprotiet: viss, ko jūs pašlaik dariet, ļoti reāli! Nav nepieciešams kaut ko piepušķot. Nav nepieciešams kaut ko lūgt. Nesteidzieties! Radiet lēnām, plūstoši... Vienkārši stādaties priekšā, ka pazūd "Aizsegs", un jūsu priekšā stājas reāls cilvēks - jūsu pašu cita daļa. Sāciet ar acīm... kādas formas viņas? Kādas krāsas? Tagad - galva, mati. Un, lūk, izzīmējas deguns, mute, lūpas... Jūs redzat šo seju? Jā, jūs redzat... Nesteidzatis runāt ar savu duālo Dubultnieku... Pagaidiet, kad "Aizsegs" pacelsies pilnībā, un jūs viņu ieraudzīsiet visā augumā. Paskataties uz visu viņa figūru... Lūk, tagad Dubultnieks pilnībā jūsu priekšā... Viņš vai Viņa... Tagad aizvāciet spoguli - tas tikai "Aizsegs". Tagad tā nav! Jūsu pretējais iesākums jūsu priekšā! Krūšu kreisajā pusē domās zīmējiet jūsu Dubultnieka sirdi. Lai viņa sirdī deg koši sārta uguns... Tādu pašu uguni iededziet savā sirdī. Jūtiet kā starp jūsu sirdīm veidojas saikne? No sirds uz sirdi novirzīta enerģijas plūsma, kas sajūtama kā ļoti reāla. Jūsu sirds sāk pat citādi strādāt. Viņa atsaucas uz katru jūsu partnera sirds kustību... Garīgās saziņas kanāls nodibināts! Jūs varat runāt!...
Pasveiciniet viņu, kuru redziet. Bet tagad gaidiet atbildes sveicienu... Jūs noteikti izdzirdēsiet atbildi. Obligāti! Atkārtoju: jūsu sazināšanās reāla... Ļoti reāla...
Paprasiet savai "otrai pusītei" atļauju uzdot jautājumus. Tikko atļauja saņemta - uzdodiet tos.
4. Jums rekomendējas uzdot trīs jautājumus. Lūdzu, pārdomājiet tos iepriekš, pirms meditācijas. Taču, ja pēkšņi izlemsiet uzdot citus jautājumus - jums tiesības! Jūs taču sazinaties ar sevi... Taču, tanī pat laikā, - tā ir tā jūsu daļa, kuru jūs pagaidām nevarat vadīt. Atceraties, ka pretējā sākotne ne tikai apveltīta ar apziņu, apgarotību, bet arī ar būtības brīvību, kas pašlaik no jums atdalīta. Galvenais jūsu saziņas uzdevums - noskaidrot galvenos darba virzienus, kurus nepieciešams paveikt priekš sievišķās un vīrisķās sākotnes harmonizācijas. Nepieciešams noskaidrot, kas jums nepietiekami šajā dzīvē priekš tā, lai saņemtu patiesu laimi saskarsmē ar pretējā dzimuma sākotni. Jūs varat saņemt atbildes uz jautājumiem, uz kuriem atbildes gaidiet visu dzīvi... Kāds vientuļš. Kāds nejūt laimi savienībā ar partneri. Kāds atrodas mūžīgos meklējumos. Kādam šķiet, ka viņš nespēj dot īstu laimi otram. Vienkārši painteresējaties: ko jūsu sievišķais vai vīrišķais iesākums gaida no dotā (tagadējā) iemiesojuma? Jūtu, situāciju daudz... Un tagad, sazinoties pašam ar sevi, ar pretējo iemiesojumu pieredzi, jūs par sevi varat uzzināt daudz jauna. Un saprast tos uzdevumus, kurus stāv priekšā risināt...
5. Pabeidzot saziņu, pateicieties savam duālajam Dubultniekam par sazināšanos, pateicieties sievišķajai vai vīrišķajai sākotnei par to, ka viņa ir... Un domās, viņu uzrunājot, izsakiet šos vārdus:
ES ESMU TU KAS ESI...
Un tad jūs dzirdēsiet atbildi:
TU ESI KAS ESMU ES...
Šīs frāzes ieteicams domās izteikt un izdzirdēt atbildes, kopā trīs reizes... Pēc tā sazināšanās ceremoniju ar Polāro Enerģiju var uzskatīt par pabeigtu. Tagad ziniet, ka jūs vienmēr varat vadīt saskarsmes ceremoniju ar savu "otro pusīti". Tādēļ atvadīties nav nepieciešams. Vienkārši sakiet: "UZ REDZĒŠANOS" un PASAMAIDIET...
6. Pateicieties par Līdzsadarbību Gaismas Ģimenei, Meistariem-Aizbildņiem - jūsu Atbalsta Grupai, kura vienmēr ar jums.
Izjūtiet, ka jūsu sirds kļuva citāda, viņā atraisījās/uzplauka jauni mīlestības ziedi...

Kut Humi Meditāciju pieņēma Sergejs Kanaševskis, Krievija. Novembris 2011.g. (Papildus redakcija - decembris 2013.g.)
----------
*Autortiesības aizsargātas. Paziņojumi no cikla "KRAJONS NO KRIEVIJAS", var brīvi izplatīties un publicēties tikai bez saīsinājmiem un izmaiņām.

Avots: žurnāls "МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения" № 1(13) 2014. Эл. адрес журнала: mirovoy_channeling@mail.ru , Tel.faks: +7(3843) 74-61-45, +7(3843) 74-00-12.
Latviskoja, intuitīvi, Eslauma 31.03.2014., latviskojums ievietots saitā: http://spekavots.ucoz.ru/04.04.2014.
 
Forums » Tēmu kopas » KUT HUMI, meditācijas » 4. Meditācija Nr 2: "MANA OTRA PUSĪTE"
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: