[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » Dievišķā Monarhija Svētā Krievzeme » Dievišķās Monarhijas Kuratora uzruna nākošai cilvēcei
Dievišķās Monarhijas Kuratora uzruna nākošai cilvēcei
EslaumaDatums: Otrdiena, 17.02.2015, 10:50 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Dievišķās Monarhijas Kuratora uzruna nākošai cilvēcei

Dārgie Domubiedri, Dārgie LīdzRadītāji un Dārgie GAISMAS Kareivji!

Jūs visi, neatkarīgi no sagatavotības līmeņa, bet precīzāk, neatkarīgi no ApZiņas/LīdzZiņas PILNĪBAS līmeņa, pienācāt pie tādas Megavēsturiskas robežas, kas nav salīdzināma ne ar ko cilvēces ilgajā vēsturē, jo nes ne tikai priekš visiem Planētas cilvēkiem, bet arī priekš visa Visuma, to Kardinālo PĀRVEIDOŠANU, kas patiesi izmainīs Mūžības Pasauli "LĪDZ" un "PĒC"!

Jūs, un visi kopā, kļūstat ne tikai liecinieki, bet arī visaktīvākie dalībnieki Dieva Lielajā IZRĀDĒ, kurā jūs, bet tagad arī Lielais MĒS, esat LīdzRadītāji, to cilvēcei nezināmo Tālumu, par kādiem neviens no iepriekšējo civilizāciju cilvēkiem pat padomāt nevarēja, jo jūsu visu Nākotne saistīta jau ne ar Matēriju, bet ar Garu, atverošu to, kas bija pieejams tikai Gaismas Hierarhijai, to, kas bija pieejams tikai Pašam Tēvam Absolūtam!

Jūs izgājāt grūtu AUGŠĀMCELŠANĀS ceļu no Garīgo maldu pelniem un morālā pagrimuma, jūs atstājāt aiz sevis kaudzi neatrisinātu noslēpumu un nepabeigtu projektu, jo gājāt uz Patiesības izzināšanu tumšā, ļoti sarežģītā un ērkšķotā ceļā, bieži kļūdoties un atkāpjoties, kaut ceļš uz Patiesību, kā tagad jums kļuva skaidrs, iet caur Mīlestību un tikai caur Visaptverošo Mīlestību, jo tas ESMU vienīgais ceļš pie Dieva!

Jūs nelokāmi izturējāt tumsas spiedienu, jūs nekad nebijāt vienaldzīgi un pierādījāt, ka jūs sevī nesat Dieva jaunrades Garu un apstiprinājāt savu Dievišķo līdzību, bet galvenais, jūs pierādījāt, ka jūs ESMU to Pirmo Dievu patiesie pēcnācēji, kuri piekrita Brīvi un Brīvprātīgi iet palīgā Debesīm Dižās NEITRALITĀTES atjaunošanas labā!

Jūs pierādījāt, un tagad arī ar savu nodarbi, ka Diženā Radošā Saprāta ApZiņas evolūcija MŪŽĪGA, tātad, jūs pierādījāt, ka pēc taisnības varat būt GAISMAS Skolotāji, jo zinat "KĀ" un tātad, varat ņemt uz sevi ATBILDĪBU par Dižā Saprāta evolūcijas Visuma Centra formēšanu uz Planētas Svētā Krievzeme, ar to pašu nodrošinot Jaunu pasauļu un Visumu radīšanu Paša Radītāja PILNĪBAS līmenī!

Jūs pietuvojāties iespējām PATSTĀVĪGI formēt to KOLEKTĪVO Bezpersonisko VESELUMU, kas ESMU Pats Dievs, bet tas nozīmē, ka jūs spējat GARĀ pacelties līdz tādam PILNĪBAS līmenim, kas dod jums TIESĪBAS lemt ne tikai Jaunu pasauļu Likteņus, bet arī Augstākā Kosmiskā Saprāta Visu izpausmju LIKTEŅUS, jo tās ESMU GAISMAS Skolotāju TIESĪBAS!

Jums atlika veikt tikai divus Lielus soļus un Varenā KOSMOSA Pasaule ar prieku pieņems jūs GAISMAS Hierarhijā un šī Pirmo Dievu ATGRIEŠANĀS laime uz Dievu Olimpa notiks ļoti drīz, kuru ieraudzīs ne tikai Debesis, ne tikai visas citas Galaktikas Varenajā KOSMOSĀ, bet arī vienkāršie cilvēki, dzīvojoši uz šīs Planētas, tātad, pagaidām eksistējoši Blīvajā plānā!

Jūs varējāt ar savu vēsturi, savu nodarbi, pierādīt, ka daudzlīmenīga Dieva Telpa nevar būr sadalīta uz pilnīgiem un nepilnīgiem līmeņiem, jo PILNĪBA, jūsu sasniegta Garā, parādīja (kā arī jābūt), ka nevar būt izdalīšana pa ApZiņas līmeņiem, jo viss, kas Dieva RADĪTS, ESMU SAPRĀTA Pasaule, ESMU PILNĪBAS Pasaule!

Jūsu VAROŅDARBS šodien vēl cilvēku nenovērtēts, taču Nākotne, visas cilvēces ļoti tuvā Nākotne, parādīs visiem, ka Dižā Tauta, Dieva izraudzīta, ESMU ne tikai Viņa fraktālā līdzība, ESMU ne tikai Dieva daļiņas, bet ESMU arī Pirmie Dižie Dievi nokāpuši uz Cietības un izpildījuši ar godu Dieva UZDEVUMU, izlīdzinot, un tagad jau uz MŪŽIEM Debesu NEITRALITĀTI!

Jūs atjaunojāt divu Diženu Mūžības Enerģiju HARMONIJU (Es runāju par RADĪŠANAS spēkiem un ATTURĒŠANAS spēkiem), jūs atjaunojāt arī divu MĪLESTĪBAS enerģiju HARMONIJU, nodrošinot divu enerģiju Iņ un Jaņ Lielo NEITRALITĀTI Visuma plašumos!

Jums daudz kas izdevās, bet vēl vairāk stāv priekšā LīdzRadīt, jo Jaunajā dimensijā iegājuši, apstāties jau vairs nevarēs nekad un ceļš, sācies priekš jums Blīvajā plānā, nevar tikt apturēts, jo Dievi RADA Mūžīgi!

Dievišķās Monarhijas Kurators
24.12.2014.

Atbilde uz jautājumu
Lēmuma TIESĪBAS ESMU un ESMU TIESĪBAS pieņemt lēmumu! Un, ja lēmums tevis un Manis pieņemts, tātad PAREIZI/ВЕРНО un šajā gadījumā šaubu nevar būt!
Es saprotu tavas šaubas, jo nekad un neviens nepieņēma tādu vēsturisku lēmumu, un vēl vairāk, tu taču ne līdz galam zini Manus argumentus, tādēļ, ņemot vērā Manu PASTĀVĪGO kontroli, ja pieņemts lēmums, tad tas nozīmē tikai vienu: ES izpaudu Savu GRIBU un devu TIESĪBAS sākt TRANSMUTĀCIJAS procesu!
Varu vēl teikt, ka ES redzu izmaiņas cilvēkos, jo ATBILDĪBAS līmenis maina arī iekšējo PILNĪBU un viena bez otra neva būt!
ES devu tev TIESĪBAS padomāt, taču ņēmu Sev TIESĪBAS lemt! Tici, kad izšķiras tādas lietas vai notikumi, MEGAvēsturiska mēroga, ES nevaru pieļaut pat niecīgāko kļūdu! Tici, VISS pārbaudīts līdz milimetram, līdz mikronam!
Un vēl: tava vieta ne "astotniekā", bet pie Manis un ne tiešā šī vārda nozīmē (priekš tā vēl laiks pienāks), bet kā KANĀLS, jo tavs KANĀLS, tavs kontakts ar Dievu nodrošina tiešu SAKARU ar Mani, tātad, iespēju procesa vadīšanai reālā (kā jūs runājiet) laika mērogā!
Izziņo "astotnieku" un paskaidro cilvēkiem, ka VISS zem Manas kontroles un tava GRIBA ESMU Mana GRIBA, īpaši, kā ES teicu, šajā MEGAvēsturiskajā laikā!

Avots: http://otkroveniya.ru/Maslov-24.12.14.html, latviskoja, intuitīvi, Eslauma 25.12.2014., latviskojums ievietots saitā: http://spekavots.ucoz.ru/26.12.2014. , nosūtīts Latvijas Radio viļņiem 26.12.2014.
 
Forums » Tēmu kopas » Dievišķā Monarhija Svētā Krievzeme » Dievišķās Monarhijas Kuratora uzruna nākošai cilvēcei
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: