[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » Māte Zeme... » Māte Zeme. Lielās Pārejas Trīskāršais noslēpums. (2)
Māte Zeme. Lielās Pārejas Trīskāršais noslēpums. (2)
EslaumaDatums: Pirmdiena, 24.03.2014, 22:04 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Māte Zeme. Lielās Pārejas Trīskāršais noslēpums. (2)

Caur Svetlanu Dračevu,
Light Group, Krievija

Apmācības kurss dzīvošanai uz Zemes piektajā dimensijā. Lekcija Nr.2

Sveicināti, mani dārgie draugi, Žurnāla "Mirovoi čenneling: duhovnije soobščeņija" lasītāji!
Es jūs atkal sveicinu Gaismas Ģimenes izdevuma lappusēs. Jūs turiet rokās Žurnāla otro numuru. Pagājuši divi mēneši, bet jums liekas, ka pagājis jau ļoti daudz laika. Jūs tik daudz izjutāt, pārdomājāt, krietni pavirzijāties savā četrdimensiju zemes būtības attīstībā uz priekšu! Burtiski gadsimts nodzīvots no tā momenta, kad jūs sākāt lasīt manu lekciju materiālus. Tas dīvaini un arī pārsteidzoši, un neaptverami priekš jūsu zemes prāta, vienlaicīgi. Taču man, Zemes Matei, tas tā neliekas. Viss vietā un dabiski. Viss norit jūsu daudzdimensiju atščetināšanas un attīstības gultnē. Jā, jā, jūsu daudzdimensiju attīstības gultnē un atščetināšanā, kas jau iemiesojas jūsu aktivitātēs un uz četrdimensiju planētas Zeme.

Ceturtās dimensijas pārplūšana piektajā turpinās paātrinātā tempā. Runa ir jau par SAPLŪŠANU, par cik divas dimensijas - ceturtā un piektā - saaugušas visur. Un jūs, planētas Zeme iedzīvotāji, sāciet sekot dabiskai attīstības gaitai - savai un Manai. Jūs, planētas iemītnieki un Es, Māte Zeme - mēs kopā! - piedalāmies DABĪGĀ VISUMA EVOLŪCIJĀ. Mūsu savstarpējās attiecības kļūst arvien ciešākas, arvien vairāk nostiprinās ar katru mūsu kopesamības brīdi.
Mūsu ieaugšana piecdimensijās jau notika un noslēdzās. Piecdimensiju pasaule uz piecdimensiju planētas Zeme globusa ieņēma savu pilntiesīgo vietu pašas Zemes vēsturiskajā realitātē visu viņas daudzdimensiju iemiesotās civilizācijas. Jūs četrdimensionalitātes iedzīvotāji, kļūstiet galvenās darbojošās personas, aktieri un režisori visu četrdimensiju cilvēciskās civilizācijas Pārejai piecdimensiju civilizācijā. Sāciet jūsu Izaugsmes pārsteidzošo procesu jaunajā dimensijā, jaunajā zemes esamībā.
Jūsu apziņa JAU IEAUGA piecdimensionalitātē. JŪS VISI BEZ IZŅĒMUMA, ceturtās dimensijas planētas Zeme iedzīvotāji apveltīti ar pilnvērtīgu piecdimensiju cilvēka apziņu.
VISI!!! BEZ IZŅĒMUMA!
Kas gan sanāk?Jūs dzīvojiet ceturtajā dimensijā. Bet visi, bez izņēmuma, apveltīti ar lielāku, augstāku piecdimensiju apziņu? Kā kaut kas tāds iespējams? Un kā būt ar tiem cilvēkiem, kuri neko nezina par evolūcijas spirāles likumsakarībām, nezin par Lielo Pāreju, nezin par transformācijas procesiem notiekošiem uz planētas Zeme un ar planētu Zeme? Kā būt ar tādiem cilvēkiem, kuri līdz šim brīdim - absolūts vairākums ir uz planētas Zeme? Kā būt ar šādu faktu? Kā pret to izturēties?
Atbildes uz šiem jautājumiem - svarīgs izskatīšanas punkts mūsu šodienas lekcijā. DAUDZDIMENSIJU PĀREJAS process PIECDIMENSIJU REALITĀTĒ, par ko jums sāku stāstīt, pa tiešo saistīts ar PĀRMAIŅĀM mūsu kolektīvajā apziņā. Šī kolektīvā apziņa ir daudzlīmenīga, viņa nepiemīt tikai četrdimensiju pasaulei. Pamodušies Gaismas Darbinieki, ar Mīlestību izpaužot nodomu augšupejošai kustībai pa visas cilvēces evolūcijas spirāli, pavirzīja VISUS PLANĒTAS CILVĒKUS jaunā PIEREDZĒ, pieredzē piecdimensiju apziņas pieņemšanā KĀ BĀZES apziņas priekš visiem četrdimensiju planētas Zeme iedzīvotājiem. UN ŠĪ PIEREDZE JAU IR DAUDZDIMENSIONALĀS CILVĒCES KOLEKTĪVĀS APZIŅAS DAĻA.
Bet arī tas nav pats galvenais. Piecdimensionalitāte kļuva jūsu sirdstelpas daļa! Viņa - jūsu Sakrālo Siržu daļa, kuras ir apbrīnojami instrumenti jūsu īstenības daudzdimensionālai uztverei. Jūsu sirdstelpa kļūst JAUNS ORGĀNS ANALĪZEI, ATTĪSTĪBAI, VĒRTĒJUMAM, PĀRVIETOŠANAI JŪS VISUS JAUNĀ DAUDZDIMENSIJU ESĪBAS STĀVOKLĪ. Tieši SIRDSTELPAI sagatavota loma jūsu attīstības jaunajam centram, centram jūsu pārvietošanai daudzdimensionalitātē. Tas - sava veida jauns esības un apziņas centrs, centrs jūsu jaunās domāšanas paradigmai, JAUNU PROCESU DAUDZDIMENSIONĀLAJĀM ATŠĶETINĀŠANĀM VISĀ APJOMĀ, VISOS VIRZIENOS.

Turpmāk visi procesi notiks CAUR SIRDS TELPU, CAUR SAKRĀLO SIRDI. Domājam, pārdomājam, pārdzīvojam, sajūtam, zinām - viss tas tagad attiecas ne uz jūsu jūtu pieciem pamatorgāniem un ne arī uz jūsu smadzenēm! Viss tas tagad pilnā mērā attiecas uz jūsu esamības sirds centru. Jūs kļūstiet jauni daudzdimensionāli centri savai personīgai esamībai. Jūs arī analizējiet, arī izziniet un apziniet un attīstiet savu tālāko attīstību, iegremdējušies savā sirds centrā, savā sirds telpā. Notiek pilnīga jūsu garīgās un dvēseliskās struktūras izmanīšanās. Mainās jūsu enerģētiskie lauki. Viņi sāk savu veidošanos apkārt jūsu sirds centram.

Jūs pārstājiet valdīt ar to čakru komplektu ar kuru valdījāt agrāk. NOTIEK PILNA RESTRUKTURIZĀCIJA UN IZMAIŅAS JŪSU ENERĢĒTISKAJĀ UZBŪVĒ. STĀJAS SPĒKĀ JAUNA ENERĢĒTISKĀ SISTĒMA. Jūsu enerģētiskie centri tagad jau vairs ne ČAKRAS . Viņu vietā atnāk UGUNĪGIE ENERĢĒTISKIE CENTRI, kuri atver ceļu jūsu daudzdimensionālās enerģētiskās struktūras attīstībai. Un starp visiem enerģētiskajiem centriem, galvenais centrs kļūst SIRDS CENTRS, jūsu tagadējā sirds telpa. Arī sirds centram stāv priekšā nopietnas izmaiņas un darbs viņa pārveidošanai SIRDS CENTRĀ, šis process jau šķetinās, viņš palaists.
Jūsu daudzdimensionālā cilvēka enerģētiskā ģeometrija sarežģījas un atšķetinās pakāpeniski, bet neatlaidīgi un jāsaka, visai intensīvi. Un, tātad, mani dārgie un mīļotie bērni, mēs ar jums AUGAM! Augam daudzdimensionāli un, priekš jums, dažreiz negaidīti! Taču jo interesantāk man, jūsu Mammai, novērot manu daudzdimensionālo bērnu attīstības pirmos soļus. Un, ne vienkārši interesanti, bet IEPRIECINOŠI! Es priecajos par jūsu pārsteidzošiem soļiem, priecājos par jūsu pārsteidzošajiem sasniegumiem un panākumiem, priecajos par katru jūsu jauno soli uz ceļa sava "Es" atrašanā pilnā veselumā.
Un, tātad, mani dārgie un mīļotie bērni, mēs ejam tālāk mūsu kopīgajā augšupejošajā attīstībā. Es gatava turpināt savu lekciju. Man gribas darīt jums zināmu, daudz, jaunu interesantu informāciju, kas jums palīdzēs, no prakstiskās uzskatu puses, piemēroties, pielāgoties dzīvei piecdimensionalitātē. Dotajā brīdī jūs arvienu kāju stāvat četrdimensiju, bet ar otru piecdimensiju dzīvē. Kā jums veikt izšķirošo soli pilnai pārejai piecdimensionalitātē? Kā izveidot savu personīgo cilvēcisko dzīvi jūsu fiziskajā ķermenī, kas vēl joprojām palicis četrdimensiju apvalkā, uz dzīvi, sniedzošu jums tikai patīkamus un priecīgus brīžus?!
Lielākais vairums no jums jau pa īstam sajuta 2012. gada pirmajos mēnešos daudzdimensiju attīstības UNIKĀLOS PROCESUS. Daudzi jau saprata, ka tas - daudzdimensiju un daudzmērķu pārbūve, kas aktīvi sākās janvārī, turpinājās februārī un kļuva pa īstam redzama jums martā. Šis unikālais, mirklīgais apskaidrības process daudziem kļuva acīm redzams tieši pavasara pirmajā mēnesī. Marts - planētas pavasara atmodas laiks, laiks aktīvai attīstībai arī jums, mani dārgie bērni! Pavasara vienāddienību (ravnodenstvija ?) laikā, jūs kļūstiet CITĀDI, jūs uzņemiet sevī visu spēku, kas jūs gaidīja, snauda jūsos pašos. Jūs sākat savu patieso pamošanos un savu patieso atdzimšanu. ŠAJĀ MOMENTĀ, kad lasiet Žurnāla otro numuru, jūs jau praktiski visi pabeidzāt savu šūnu, audu, orgānu pārbūves procesus. Daudziem pilnībā izmainījās asins struktūra, kļūstot tiešām kristāliska. Jūs pārdzīvojāt gada sākumā visīstākos gigantiskos evolucionējošus procesus, kuri dažbrīd gāja revolucionāros tempos. Īpaši vētraini jūs sākāt attīstīties jaunā gada priekšvakarā, dodot sev uzdevumu un impulsu visvietējai un visdimensionālai attīstībai. Jūs sākāt tik ļoti aktīvi tiekties savā daudzdimensiju attīstībā, ka dažiem no jums nācās ņemt kādu pauzi un pārtraukumu, lai būtu iespēja sakoordinēt savu daudzdimensiju izaugsmi ar savām parastajām četrdimensiju pieredzēm, savām sadzīviskām pieredzēm un uzdevumiem. IZAUGSME BIJA KOLOSĀLA!!! Un tas redzams pat ar neapbruņotām acīm! Priekš tā nevajag speciālu instrumentu, nevajag speciālu sagatavošanu iepazīšanai. Vajag tikai atvērt savu sirdi, savu sirdstelpu un jūs VISI UZREIZ SAJUTĪSIET UN SAPRATĪSIET savas uztveres līmenī apkārtesošo īstenību.
Jūsu apkārtesošā īstenība, jūsu dzīve mainās fenomenāli ātri. Jūs, mēnesi atpakaļ, un, jūs tagad - divi pilnīgi dažādi cilvēki un, jūs šogad, un, jūs pagājušo gadu, - tie dažādu Visumu cilvēki!!! Un tas tā ir! Jūs jau jaunās formācijas cilvēki, jaunu domu, jaunas apziņas! Daudziem Gaismas Darbiniekiem, tas jau vairs neliekas kaut kas no aizejošās rindas. Otrādi, tādi attīstības tempi jums liekas vienīgie iespējamie, vienīgie vajadzīgie un vietā esoši. Jūs - pionieri un brīnumaina Eksperimenta dalībnieki. Un man, jūsu Mammai, prieks redzēt, kā mēs ar jums, draudzīgi, sadevušies rokās, ejam pa lielu, visu mūsu kopīgu, pārmaiņu un pārveidojumu ceļu.

Visas manas Valstības mainās, maināties arī jūs - cilvēku Valstība. Un maināties jūs Visuma viskopīgas attīstības plāna gultnē, atbilstoši mūsu Dieva-Radītāja plānam. Dažbrīd pārmaiņas norit ne tik viegli, kā mums visiem gribētos, taču mums visiem kopā jāvar saredzēt galveno: MĒS VISI AR JUMS ESAM VIENS. MĒS AR JUMS VIENOTI, mēs ar jums virzāmies vienā visuma straumē, mūsu Visuma attīstībā un pārkārtošanā. Mēs visi izvēlējāmies MŪSU ATTĪSTĪBAS CEĻU UZ JAUNU, NEATKĀRTOJAMI SKAISTU UN NEATKĀRTOJAMI PĀRSTEIDZOŠU KOPĪGAS ESAMĪBAS LĪMENI.

Visi mēs kopā izvēlējāmies CEĻU PĀREJAI VISIEM MUMS jaunās dimensijās un jaunos ritmos (mernosķ ?) un jaunu iespēju un meistarības līmeņu valstībā. Jūs visi, cilvēki, planētas Zeme iedzīvotāji un es, jūsu Mamma Gaija, mēs visi ar jums vienoti savās tieksmēs un vēlmēs radīt visbrīnišķīgāko pasauli priekš visiem mums. Mēs visi mēķtiecīgi noskaņoti redzēt mūsu planētu brīnišķīgu, tīru, nomazgātu, priecīgu.
Mēs ar jums ejam izmaiņu ceļu ne tikai savas apziņas, bet arī savas esamības. Par cik jūsu materiālajā pasaulē nobriedušas kardinālas pārvērtības, nepieciešams mainīt pašus jūsu eksistēšanas principus, planētas iedzīvotāju, jūsu funkcionāšanas, jūsu dzīvošanas principus.
Pienācis brīdis tuvākajā laikā pāriet uz jauniem enerģijas avotiem. Jums jāievieš jauni pilsētbūves principi, jauni pārvietošanās principi, pilnīgi jāpārskata savi principi savstrapējās atiecībās ar planētu, no razbainieciskas laupīšanas uz saimnieciski - godājamu rīcību.
Jums jāpāriet no izmantošanas paterna uzvedības pie saimnieka, drauga, cilvēka stāvokļa, mīloša savu sadzīves vidi, savas dzīves vietu, savu DZIMTENI. Planēta Zeme arī ir jūsu DZIMTENE un jums visiem, bez izņēmuma, jāaizdomājas par to, kā izdarīt savu Dzimteni par vislabāko, viskomfortāko Māju priekš sava "Es" un priekš cilvēkiem, kuri ir ap jums. Jūs kļūstat partneri planētas Zeme pārveidošanā, LīdzRadītāji jaunās materiālās pasaules. Nevar pāriet jaunajā piecdimensiju dzīvē, neatrisinot uzlabošanas jautājumus jūsu ekoloģijā: sadzīves vides ekoloģijā, jūsu Dvēseles un apziņas ekoloģijā.
Jūsu un manā priekšā stāv vesels komplekss uzdevumu, KURUS MĒS AICINĀTI KOPĪGI RISINĀT. MĒS RISINĀSIM TOS KOPĪGI. Risināšanas paņēmieni visdažādākie. Kuri tos veiks savā darbavietā, saskaņojoties ar uzdevumiem, izvirzītiem jūsu parastās saimnieciskās darbības gaitā. Kāds strādās ar enerģētiskām metodēm, kāds ar personīgo piemēru sāks modināt cilvēkus uz vienu vai citu soļu un darbību pilnveidošanu. Metožu un paņēmienu daudz, atbildes uz jautajumiem jūs vienmēr atradīsiet savā sirdī. Ilgi meklēt nevajag, atbildes uzpeldēs uzreiz, kā tikai jūs aizsūtīsiet atbilstošu pieprasījumu jūsu sirds iekšējā telpā. Šis ir pārsteidzoši vienkāršs saskarsmes process ar planētu. Jums atliek tikai apzināti noskaņoties uz planētas cerību pieņemšanas viļņa. Jums vietā izteikt nodomu un izvirzīt sev uzdevumu informācijas pieņemšanai un zināšanu saņemšanai par to, ko jūs, tieši jūs, kā Gaismas Būtība, daļa vienotā varat izdarīt visas cilvēces labumam un visas planētas Zeme labumam.

Pienācis laiks mūsu kolektīviem centieniem jūsu piecdimensiju Mājas uzcelšanai UZ PLANĒTAS ZEME. Pienācis laiks apvienot mūsu centienus visu sirds centru telpas VIENOTĀ, mūsu kopējās MĀJAS VIENOTAS PĀRVEIDOŠANAS IZRĀVIENĀ.

Mēs ar jums veicām ļoti ilgu kolektīvās attīstības kopīgo ceļu, bet tagad nākas iemācīties pieņemt arī savu "Es", un visus apkārtējos cilvēkus tādus, kādi jūs visi esat. Pāriet no konfliktiem un starpnesaskaņām uz stāvokli PIEŅEMŠANA un PATIKŠANA! Tas attiecas uz ekonomiku un politiku un visām citām cilvēka dzīves un darbības sfērām. Jums visiem laiks no strīdiem un diskusijām, no viedokļu taisnības noskaidrošanas, pāriet uz pozitīviem darbiem un sasniegumiem.
Par jums runās jūsu darbi un rīcība. Nodarbojieties ar LIETU jūsu kolektīvās mājas uzcelšanā, viskomfortākās un vislabākās priekš visiem uz viņas dzīvojošiem.
Redzu: jums, Gaismas Darbiniekiem, stāv priekšā kolosālākie uzdevumi, dotajā brīdī palīdzēt visai planētai pamosties no gulēšanas četrdimensijā. Jūs visi vienotā rāvienā gatavi izdarīt to! Palīdzēt saviem mīļajiem un tuvajiem, savām valstīm pāriet no patērētāju eksistences paradigmas uz jaunrades paradigmu, ar un uz MĪLESTĪBAS pamata, uz visu Esošo beznosacījumu Mīlestībā. Tas arī ir pamats, stiprinošs visas cerības un darbības cilvēkos uz planētas - MĪLESTĪBA UZ SAVU PERSONĪGO "ES", MĪLESTĪBA UZ SAVU TUVĀKO, MĪLESTĪBA UZ VISU ESOŠO. Šī TRĪSKĀRŠĀ FORMULA MĪLESTĪBAI - TRĪSKĀRŠAIS NOSLĒPUMS PLANĒTAS ZEME ATDZIMŠANAI, noslēpums planētas LIELAJAI PĀREJAI piecdimensijā, MĪLESTĪBAS dimensijā, stāvoklī VISPATIKŠANA un VISSAMIERINĀŠANA.
Lūk, tas arī ir pats galvenais, kas jums jāzin dotajā momentā, lasot Žurnāla otro numuru. Sāku dot jums mājas uzdevumus - kā jau agrāk apsolīju. Jums būs vajadzīgi tīri nodomi un patiesa vēlēšanās PĀRMAINĪTIES un PĀRMAINĪT savu mīļo un tuvo dzīves. Es atgriežu jūs pie MĪLESTĪBAS TRIĀDES. UN, TĀTAD:

1. MĪLESTĪBA UZ SAVU PERSONĪGO "ES".
Novadiet meditāciju uz šo tēmu. Piemēram, iedomājieties, ka jūs, esot Dievišķā Pilnībā, sūtiet Mīlestības enerģiju savā personīgajā Sirds Telpā. Zinu: jūs bieži sūtiet Mīlestību manā sirdī, Planētas Centrā. Bet vai sen jūs sūtījāt Mīlestību savā sirdī? Varbūt - nekad? Jebkurā gadījumā, piesauciet Gaismas Ģimeni, savus Garīgos Skolotājus - Aizbildņus un sūtiet Mīlestības enerģiju savā Sakrālajā Sirdī. Jums interesanti kā to darīt? Jūs varat iedomāties mīlestību kā brīnišķīgas enerģijas staru. Izkrāsojiet viņu jūsu iemīļotā krāsā. Lai viņa dzimst jūsu Sirdī. Jūsu spēkos no turienes nosūtīt Mīlestību sākumā Manā Sirdī, Zemes Mātes Sirdī. Lai mūsu Sirdis savienojas ar bezgaības zīmi (horizontālu astotnieku). Bet pēc tam ... Pēc tam no manas Sirdscentra Telpas Mīlestība atgriezīsies Jūsu Sirdī. Galarezultātā - mūsu Sirdis saplūdīs, kļūs vienotas. Bet jūsu "Es" iekšienē ielīs dievišķā mātes Mīlestība. Mātes Zemes Mīlestība darīs jūsu mīlestību uz savu "Es" tīrāku, gaišāku, daudzdimensīgāku, brīnišķīgāku!

2. MĪLESTĪBA UZ SAVU TUVĀKO
Tā nav obligāti mīlestība uz to, kurš ļoti dārgs, ļoti mīļš, kurš dzīvo līdzās. Tuvākais ... viņš var būt tas cilvēks, kurš blakus jums un kurš ... jums nepatīk, neizraisa simpātijas. Iespējams, jūs nepievērsāt tam nozīmi. Slēpāt nepatikas jūtas sava "Es" iekšienē, vienkārši novēršoties no viņa, šī cilvēka. Bet tagad ... Drosmīgi pagriežaties ar seju pret viņu. Tas nav obligāti jādara realitātē. Pietiek veikt domu līmenī, Garīgo vingrinājumu. Paskataties šim cilvēkam acīs ... Ak, jūs variet pat samulst! Nu, protams, tas taču tas cilvēks, kurš jums nepatīk ... Kuru jūs NE VISAI MĪLAT VAI VIENKĀRŠI NEMĪLAT PILNĪBĀ. Bet "nemīlat pilnībā" - tas nozīmē "dot maz mīlestības". Tad sūtiet šim cilvēkam Mīlestības Enerģiju!
Mans kārtējais uzdevums jums: SPĒJIET PATIESI IEMĪLĒT TĀDU CILVĒKU, KURŠ JŪSOS NEIZRAISA SIMPĀTIJAS. Es jums palīdzēšu ar dažiem padomiem, kau tādā lietā labi visi paņēmieni ... Domās uzzīmējiet šim cilvēkam, krūšu kreisajā pusē, figūru sirds formā. Izkrāsojiet maigi sarkanā krāsā. Tieši tādu figūru uzzīmējiet savas sirds apvidū. Jūs noteikti sajutīsiet kā jūsu Sirds atsauksies. Viņa sāks strādāt, biežāk, ieelposies. Nosauciet to cilvēku, kuram sūtījāt Mīlestību, Eņģelis. Iedomājieties kā jūs ar viņu tiekaties, apkampjaties ar viņu šeit, aiz "Aizkara". Atceraties to, ka viņš arī atnāca no Lielās Centrālās Saules. Kaut kad jūs ar šo Eņģeli biedrojāties un kopā plānojāt atnākt šurp, šajā pasaulē. Varbūt šim cilvēkam vēl maz dzīves pieredzes četrdimensijā. Viņš tikai iepazīstas, izdzīvo šeit. Bet jūs - vecākā māsa vai brālis. Palīdziet viņam ar savu Mīlestību! Jūtat kā strādā Sirds? Sajūtiet kā mainās jūsu emocijas? Jūtiet kā mainās jūsu "Es"? Mīlot VISUS TUVĀKOS, jūs īstenībā audziet daudzdimensionāli, šajā laikā aktivizējas jūsu DNS kārtas, aktivizējas jūsu DAUDZDIMENSIONĀLAIS CILVĒCISKAIS GENOMS. Bet galvenais - šajā laikā sāk notikt kvalitatīvas izmaiņas VISPĀRCILVĒCISKAJĀ DAUDZDIMENSIONĀLAJĀ GENOMĀ, CILVĒCES KOLEKTĪVAJĀ APZIŅĀ. Jūs, kā vecākās māsas un brāļi, dodiet ar to Mīlestības pieredzi visai cilvēcei. Un tas patiesi tā, mani bērni!

3. MĪLESTĪBA UZ VISU ESOŠO
Daudzi no jums vadīja meditācijas uz visu esošo, stādījās priekšā Visumu, domāja par Kosmosa bezgalību. Jums, četrdimensiju bērniem, nav vienkārši stādīties priekšā Visuma bezgalību, visas pasaules, eksistējošas dažādos telpas-laika biežumos (častotah ?).Protams var doties domu lidojumā un aplidot visas zvaigznes, visas planētas, visas pasaules ... Bet var rīkoties citādi. Iedomāties, ka JŪSU "Es" - TAS ARĪ IR VISS ESOŠAIS. Sākumā iedomājieties, ka jūsu atomi, šūnas un neitroni - tās ir daudzas planētas, dažādu pasauļu, uz kurām dzīvo bezgalīgi daudz dažādu būtību. Domājiet tā metafora!? Taču nē, mani dārgie! Gan šūnas, gan atomi un visas sīkās sadaļiņas apgarotas, prātīgas. Jūsu ķermenis - tas četrdimensiju Visums, četrdimensiju Kosmoss! Sūtiet mīlestību visām savām šūnām, atomiem, neitroniem, zinot, ka tās veselas civilizācijas, miljardi saprātīgu būtņu. Viņu dzīves atkarīgas no tā, kā jūs dzīvojiet, kādas jūtas izbaudiet, kādu rīcību īstenojat. Bet jūsu dzīve - atkarīga no tā, ko jūt, ko domā, kādu rīcību veic katra no šīm garīgi-prātīgajām mikrobūtnēm! Iedomājieties, ka katrai no viņām ir sava sirds, un sūtiet šajā sirdī savu Mīlestības Enerģiju. Uzturiet šo procesu ilgāk ... SAJŪTIET KĀ JŪSU ENERĢIJA UN JŪSU APZIŅA SĀK MAINĪTIES. SAJŪTIET SAVU "ES" KĀ SAVA VISUMA RADĪTĀJU UN VISA ESOŠĀ RADĪTĀJU. BET TAGAD UZREIZ IEDOMĀJIETIES MIRKLĪGI, KA JŪS - MŪSU KOPĒJĀ VISUMA RADĪTĀJS - UN MIKROKOSMOSA UN MAKROKOSMOSA, SŪTIET MĪLESTĪBAS ENERĢIJU VISU IEDOMĀJAMU UN NEIEDOMĀJAMU SAPRĀTĪGU BŪTŅU SIRDĪS ...

Bērni mani! Kad sāksiet izpildīt šos garīgos vingrinājumus, jūsu Gaismas ķermeņu krāsa sāks mainīties. Jūs sāksiet izstarot brīnišķīgu, burvīgu Enerģiju. Es, Māte Zeme, ieraudzīšu viņu. Vēroju jūs ... Režīmā "šeit un tagad" jau redzu, kā jūs strādājiet! O! Tas patiesi ir varens skats! Saprotiet, katrs jūsu darbs, kuru jūs uzskatāt par personīgu, dažreiz neievērojamu - tas Lielā Visuma Radītāja darbs. Jūs ne tikai mainiet savu "Es". Jūs īstenojiet pārmaiņas visā DAUDZDIMENSIJU CILVĒCISKAJĀ GENOMĀ! Pie tam, MAINĀS PLANĒTAS GENOMS! Notiek cilvēces un planētas varenā, unikālā Augšupcelšana ...
Un, tātad, es aicinu jūs padomāt un iemiesot savā personīgajā dzīvē MĪLESTĪBAS TRIĀDI. Izveidojiet garīgos vingrinājumus, par kuriem jums pastāstīju. Padomājiet par tiem radoši, fantazējiet, eksperimentējiet. Es no jums gaidu atsauksmes šī uzdevuma veikšanā. Jūs varat savu meditāciju, garīgo vingrinājumu pieredzi, komentārus sūtīt uz Žurnāla elektronisko vai pasta adresi (128 lappuses - redakcijas piezīme). Uzdodiet jautājumus, bet es labprāt atbildēšu jums Žurnāla nākošo numuru lappusēs.
Apmīļoju Jūs visus savos mātes apskāvienos, ievietoju jūs visus savā lielajā SIRDĪ un aicinu katru no jums uz saskarsmi ar mani.
Ar Mīlestību pie jums visiem, maniem bērniem.

Jūsu Māte Zeme 05.02.2012.

Avots: Žurnāls "MIROVOI ČENNELING: DUHOVNIJE SOOBŠČEŅIJA", izdevēja un redakcijas adrese: 654027, Rossija, Kemerovskaja oblasķ, gorod Novokuzņeck, prospekt Entuziastov, dom 5, izdaķeļstvo "Pečatnij dvor". Žurnnāla elketr. adrese: mirovoy_channeling@mail.ru /Tel/Faks: (3843)74-61-45, (3843) 74-00-12
=====
Māte Zeme. "Lielās Pārejas Trīskāršais noslēpums" (2. lekcija), lasāma: http://spekavots.ucoz.ru/17.09.2012.17:23
Māte Zeme. "Zeme - piektās dimensijas dārzs" (1. lekcija), lasāma: http://spekavots.ucoz.ru/30.10.2012.13:37
=====
Paldies Mātei Zemei! Sirdsmīlestībā, intuitīvi, latviskoja Eslauma 20.05.2012.
 
Forums » Tēmu kopas » Māte Zeme... » Māte Zeme. Lielās Pārejas Trīskāršais noslēpums. (2)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: