[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » Māte Zeme... » Māte Zeme. Pasaule mainās līdz ar jums. (3)
Māte Zeme. Pasaule mainās līdz ar jums. (3)
EslaumaDatums: Pirmdiena, 24.03.2014, 22:06 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Māte Zeme. Pasaule mainās līdz ar jums. (3)

Caur Svetlanu Dračevu
Light Graup, Krievija.

Apmācības kurss dzīvošanai uz Zemes piektajā dimensijā. Lekcija Nr 3

Mani dārgie bērni! Es jūs sveicinu šodien un atkal jums saku: "Labdien!" Turpinām manu apmācību Kursu dzīvošanai uz piektās dimensijas Zemes. Esmu gatava atkal sākt mācību tēmu mūsu kopīgai dzīvei - esamībai ceturtajā dimensijā. Mans stāsts šodien tieši par DIMENSIJU, kurā jūs tagad evolucionējiet kopā ar mani, jūsu Māti Zemi. Pārsteidz, ka es tā sašaurinu mūsu šīsdienas sarunas tēmu? Tikai dimensija un nekas vairāk?!
Mani dārgie draugi, nāku pie jums ar visai vienkāršu priekšlikumu. Aicinu līdzi ceļojumā pa jūsu dimensiju. Bet mana stāsta iespējās, kopīgi paaugstināsim jūsu dzīves dimensiju. Šī ceļojuma procesā, mēs verosim, kādā veidā jūsu dimensija paaugstinās, kādas pazīmes liecina par paaugstināšanos, kādas raksturīgas īpatnības un signāli ziņo par Zemes ceturtās dimensijas pārejas procesa pieaugumu Zemes piektajā dimensijas stāvoklī.
Vērosim mēs ne jau kā skatītāji, no malas, bet kā īsti daudzdimensionāli pētnieki. Mēs ar jums DARBOSIMIES un FANTAZĒSIM vērošanas procesā! Es jūs nedaudz uzpurināju (razzadorila ?) par cik jūs negaidījāt, ka no mūsu saskarsmes paša sākuma jums nāksies kopā ar mani fantazēt un darboties, pie tam visaktīvākajā veidā. Vēlos jūs atgriezt labsirdīgā, bezrūpīgās bērnības stāvoklī, kad jūs visi radījāt un fantazējāt bez robežām, bez ierobežojumiem, bez atskatīšanās. Jā, jā, tieši bez atskatīšanās, bez aizliegumiem, bez noteikumiem, šabloniem un programmām, kuras piedāvā pieaugušo sabiedrība, uzliekot ierobežojumus personīgai attīstībai. Jums kopā ar mani jāatgriežas bērnišķības stāvoklī, jāņem kurss uz Fantāzijas Valsti un jāpārstāj domāt par to, cik jūs nopietni un zolīdi.
Šodien "šeit un tagad" momentā, katrs no jums, apbruņojies ar fantāziju un jaunradi, palaiž savu personīgo Projektu "Mana piektās dimensijas planēta Zeme". Saplūšanas mirklī ar savu iekšējo bērnu, katrs no jums sāk jaunu uzdevumu apmācības Kursa ietvaros, dzīvošanai uz Zemes piektajā dimensijā.
Un tā, mēs sākam RADĪŠANU!!!!
Mana vēstījuma lasīšanas momentā, aicinu jūs dziļi ieelpot un, izelpojot, atlaist no visiem saviem laukiem to, kas jums tagad traucē sajust savu "Es" kā bērnu, atgriezties viegluma un bezrūpības stāvoklī. Ja nepieciešams, veiciet šo vingrinājumu vairākas reizes. Tas jums palīdzēs ieiet jūsu patiesās esamības stāvoklī, jaunrades, radīšanas stāvoklī. Mēs ar jums kļūstam līdzsadarbības komanda, Gaismas Darbinieku radošā komanda.
Tātad, vadīsim kopīgu darbu, tieši - kopīgas jaunrades stundu. Mēs darbosimies jums pierastajā paņēmienā un tieši - meditācijas ceļā. Esmu gatava šo meditāciju vadīt ar jums katru, taču, pēc jūsu vēlēšanās, vadīšu meditāciju ar visu grupu.
Jūs variet aizvērt acis, variet līdzsadarbībā darboties ar atvērtām acīm. Galvenais - jums jāpaliek meditatīvā, mierīgā noskaņojumā.
Stādaties priekšā/iedomājieties, ka mēs turam rokās visu, kas mums nepieciešams mūsu īstenības radīšanas procesā. Paskataties, ko jūs redzat savās rokās?
Burvju krāsas, pildspalvas, zīmuļus, flomasterus, papīru, vatmaņpapīru, kartonu?
Varbūt jūs turiet lielu penāli ar visdažādākajiem nodalījumiem, kuros dzīvo jums visi nepieciešamie komponenti, vai lielu somu, vai tubusu?
Sajūtiet mana vēstījuma lasīšanas laikā, ka jūsu rīcībā jau ir visa šī brīnišķīgā bagātība, kas mums tik ļoti nepieciešama mūsu darbā. Sajūtiet priekšmetu smagumu, kurus jūs turat rokās.
Mēs ar jums vēlreiz pārskatām savus dārgumus un saprotam: kaut kā mums tomēr nepietiek. Kā tad, domājam mēs? Un atkal pārskatām uzmanīgi visu, ko sarūpējām priekš šodienas darbībām, jaunrades un radīšanas akta.
Varbūt mums pietrūkst krūzītes ar ūdeni priekš krāsām? Bet varbūt krāsainā papīra? Eļļas krāsu vai guaša?
Nē, nē! Viss, kas mums bija nepieciešams, mēs jau paņēmām līdzi. Mēs visrūpīgākajā veidā sagatavojāmies mūsu kopīgajam darbam! Nepietiek tikai paša mazumiņa ... Kā tad? Jūs pagaidām vēl visi neziņā? Jūs vēl pagaidām neatminējāties?
Es jūtu, ka daži no jums pamazītēm sāk noprast, ka jūs paņēmāt visus radīšanai nepieciešamos priekšmetus. Taču trūkst kaut kas pavisam nemateriāls ...
Jūs aizmirsāt PAŅEMT LĪDZI JŪSU CEĻĀ BRĪNIŠĶĪGO NOSKAŅOJUMU!!!!
Radīt var un vajag tikai vis vis brīnišķīgākajā un teicamākajā noskaņojumā, tikai tā jūs saņemsiet nepieciešamo kolorītu jūsu jaunradei, tikai tas dos jums nepieciešamo DEGSMI priekš mūsu kopīgās jaunrades.
Tālāk dodu jums galveno kanvu mūsu sadarbībai. Es jums parādīšu ar punktotu līniju, ko mēs ar jums darīsim. Bet galvenos triepienus un svītras, katrs uzliks patstāvīgi, pēc saviem ieskatiem, par savu objektu, radīšanai vēlamo. Vairākums no jums, viegli ar nodomu spēku rada savu personīgo nākotni, un tieši - savu personīgo Dzīvi uz Planētas Zeme piektajā dimensijā! Tikai nedaudziem no jums vēl nepieciešami papildus treniņi. Taču, ticiet, izpildot mūsu šīsdienas vingrinājumu dažas reizes, KATRS no jums radīs savu personīgo dzīvi viegli!
Un, tātad, turpinām mūsu jaunradi. Šodien tas ietver to, ka katrs no jums sāk zīmēt personīgo redzējumu savai un savu tuvinieku, radinieku nākotnei. Pie tam, katrs no jums rada vislabāko, visgaišāko, apgaismotāko un visbagātāko nākotni savam "Es" un saviem tuviniekiem, radiniekiem. Kopīgiem spēkiem mēs uzcelsim mūsu KOPĪGO, GAIŠO UN BRĪNIŠĶĪGO NĀKOTNI!!!
Kā iztēloties šo nākotni? Ko viņā ievietot? Kādus sapņus un vēlēšanās? Kādu pasaules kārtību savai personīgajai, komfortablajai dzīvošanai?
Tas vispār vienkārši. NĀKOTNE RODAS RADĪŠANAS MOMENTĀ, tādēļ zīmējiet savu nākotni priecīgu, krāsainu, brīvu no kariem, meliem, vardarbības, naida, ekspluatācijas, ekoloģiskām problēmām un, vispār, problēmām kā tādām. Zīmējiet jūsu nākotni vieglu brīvu, pārliecinošiem otas triepieniem.
Ieraugiet, sajūtiet radīšanas momentā PRIEKU, VIEGLUMU, SPĀRNOTĪBU. Jūsu jaunradei jāpiepildās ar prieku un tīriem nodomiem īstenošanai dzīvē visu vēlamo un jums īstenojamo. Tieši harmonija, līdzsvars, vieglums un prieks būs tie komponenti, kuri dos jūsu jaunradei brīvību jūsu esamības izpildīšanai un iemiesošanai.
Mēs priecājamies visi kopā mūsu kolektīvās radīšanas momentā un, raugoties uz mūsu kopīgo radīšanu, mēs sākam priecāties arvien vairāk un vairāk.
Dodiet savam "Es" pietiekami laika radīšanas procesam. Lai tas būtu jūsu Projekts ar nosaukumu "Mana īstā nākotne", vai "Mana planēta Zeme piektajā dimensijā". Un kā jebkurš cits projekts, tas prasa laiku un spēkus tā atritināšanai. Katrs projekts savā attīstībā iziet noteiktas fāzes: mērķa un uzdevumu izvirzīšana, sagatavošanas darbi, nepieciešamo resursu koncentrēšana projekta īstenošanai, ieviešanas fāze, atraisīšana, noslēgums, pēc - pēcprojektējuma apkalpošana. Redziet, kādus etapus mums visiem vajag iziet, lai mūsu nākotnes Projekts atmirdzētu visā krāšņumā un pilnībā?!
Mums jāizturas ar vislielāko atbildību un visnopietnākajā veidā pret darbu, kas mums jāveic viskomfortablākās, labākās, gaišākās nākotnes izveidošanai priekš planētas Zeme iedzīvotājiem. Tas nevar būt vienas reizes darbs. Tās pastāvīgas rūpes. Jums, sākot savas Jaunās Mājas celtniecību, jāizjūt VISLIELĀKO atbildību par savām personīgām darbībām. Nevar būt atrunu par tālāku neiespējamību šī Projekta darba turpināšanai. Sākot celtniecību, jūs nevariet pamest to jau sākumā vai pusceļā. Tas analogs parastas mājas celtniecībai. Sākot mājas celtniecību, strādnieki, kā likums, noved to līdz galam. Tikai ēkas uzcelšana, laicīgi saplānotas un atbilstošās instancēs apstiprinātas, arī būs patiesas radīšanas rezultāts.
Analogs tam arī mūsu kopīgais Projekts "Planēta Zeme piektajā dimensijā" prasa no mums visiem aktīvas un atmodušos Gaismas Darbinieku apdomātu un rūpīgu darbu. Un, bez tam, jebkurš projekts prasa salīdzināšanu un korekcijas tā atraisīšanas gaitā atbildtoši nepieciešamībām. Sākot šodien darbu pēc sava personīgā Projekta, uzskatiet par noteikumu atgriezties pie tā ar noteiktu periodiskumu. Bet, sākot šo darbu, jūs būsiet pārsteigti, konstatējot, ka jūsu Projekts sāk dzīvot savu personīgo dzīvi un viņš atraisās, saskaņā ar savu iekšējo loģiku. Vadot Projekta plānveida darbus, jūs ar prieku vērosiet visas pārmaiņas, kas notiek attīstības gaitā.
Kad jūs beidziet meditāciju, es jums piedāvāju pievērst uzmanību jūs aptverošai apkārtnei. Vai ievērojāt kaut kādas izmaiņas? Iespējams tās izpaudīsies jūsu emociju un sajūtu līmenī. Jā, jā, jūs jau sāciet kaut ko nojaust, taču vēl nevariet izteikt šīs izmaiņas vārdos!
Saprotiet, kas notiek? Jūs meditējāt, sūtījāt savas vēlēšanās Visumā uz vislabākās, visgaišākās dzīves radīšanu! Un tieši tādā veidā jūs jau sākāt darbu savas apkārtējās pasaules radīšanai.
Jūsu pasaule, mūsu meditācijas nobeigumā, kļuva daudz tīrāka, mierīgāka, apmierinātāka, bezrūpīgāka un priecīgāka.
Jūs ar savu darbu nākotnes būvniecībā sākāt iemiesot un noenkurot savu nākotni tagadnē. Un tas ir tas, kas arī parādīja pasaulei jūsu JAUNO REALITĀTI, attīrītu no pagātnes negatīvajām pieredzēm, nepieciešamības slēpties, norobežoties, aizstāvēties. Jūs, ar vienkāršu bezrūpīgas esamības stāvokli, atgriezāt šo bezrūpības stāvokli savam "Es".
Tieši JŪS un TIKAI JŪS esat gatavībā izvest VISU PASAULI jaunā TELPAS-LAIKA REALITĀTES KORIDORĀ, kurā JAUNRADE PASAULI dara LABSIRDĪGĀKU UN SKAISTĀKU, bet labsirdīgas domas un nodomi PASAULI dara tīrāku!!!
Saprotiet, kurp es virzu? Es jums šodien saku: "Kļūstiet BĒRNI!" UN PASAULE IZMAINĪSIES tūliņ aiz jums!! JŪS - citādi, un pasaule - jūs aptverošā - kļuva citāda!!! Jūs paaugstinājāt personīgo tīrību, bet, tātad, arī vibrāciju frekvenci, un pasaule atsaucās ar to pašu. Viņa kļuva daudz tīrāka un daudz augstākās frekvencēs (visokočastotnim ?)!!
Nevajag nekādu sevišķi rūpīgu darbu, vajag vienkārši DZĪVOT, BŪT, ATRASTIES PRIEKĀ, LĪDZSAVARĀ, HARMONIJĀ, MĪLESTĪBĀ!!!
Atceraties frāzi: "SKAISTUMS GLĀBS PASAULI?! Jā, jā, tieši SKAISTUMS GLĀBS PASAULI! TIEŠI MĪLESTĪBA, LĪDZSVARS, HARMONIJA, PRIEKS UN SKAISTUMS GLĀBS PASAULI!!!
Kādas vienkāršas, ābeces patiesības, jūs teiksiet?! Un jums būs simtkārtīga taisnība. VIŅAS VIENKĀRŠAS, VIŅAS ĀBECĪGAS. Taču no tā, viņu neapstrīdamā nozīme un spēks, nekādā veidā nemazinās. VIŅAS ved, mudina, sauc.
Un jūs, cilvēki, ceturtās dimensijas, atsaucoties caur savu sirdstelpu uz SPĒKA, PATIESĪBAS, SKAISTUMA SAUCIENU, atsaucoties ar visu dedzību savai Dvēselei, notiek apbrīnojams process jūsu izlīdzināšanai ar šo īpašību vibrācijām. NEIESPĒJAMI, būt apveltītam ar šīm īpašībām, un vibrēt uz daudz zemākas frekvences. Šo īpašību esamība arī dod jums to nepieciešamo, unikālo vibrāciju skanējumu, kas jūs un jums apkārt esošo pasauli dara CITĀDU - daudz bagātāku, daudz piesātinātāku, daudz augstākām vibrācijām un daudz dzīvāku.
Tieši, pārveidojot personīgās emocijas, jūtas, domas, daudz harmoniskākas, jūs visi, planētas Zeme iedzīvotāji, audziet un virzāties uz jūsu kopīgās dimensijas paaugstināšanu. Tādā, acij nemanāmā veidā, arī notiek visu mūsu ar jums vibrāciju izlīdzināšana līdz vibrāciju harmonizācijai ar visu Visumu.
Jūs saprotiet, kas notiek, kad jūs izaudziet kā Gaismas Būtnes? Jūs sākat vibrēt, pulsēt kopā ar Gaismu Visumā. Jūs paši kļūstat Gaismas Būtne. Jūs kļūstat pašas Gaismas augšanas nesējs. Jūs - Gaismā un jūs jau izšķīduši Gaismā, uzsūcot visas viņas vislabākās īpašības. Un jo vairāk Planētas Zeme cilvēku atvērsies pretī Gaismai, gaismas vibrācijām, jo vairāk cilvēku izvēlēsies apzinātu kustību uz vairāk izgaismotu dzīvi, uz dzīves dimensionalitātes paaugstināšanu savas uzturēšanās uz Planētas Zeme dzīvošanas ietvaros.
Jūs gatavojaties kopā ar mani pāriet uz Jaunu frekvenču un Spodrību līmeni. Jūs kopā ar mani uzceliet dažādus realitātes koridorus. Plānu daudz, ideju daudz, sarunu vēl vairāk. Ko tad īstenībā vajag? DARBU ar sevi un ar savu dzīvi!
Laiks no apspriešanas, kā būt, ko darīt, pāriet pie DARBIEM un RADĪŠANAS procesa.
VISAS iekšējās atslēgas un zināšanas par pašu radīšanas un sadarbības procesu jau atrodas jūsos pašos un tikai, piekļūstot pie savām iekšējām zināšanām, jūs izvēlaties visvienkāršāko un jums saprotamāko ceļu savas dimensionalitates paaugstināšanai. Nevajag būvēt shēmas, zīmēt skices, ilgi apspriest lielus Projektus. VAJAG DARBOTIES!!!!
Tādā un tikai tādā veidā, JŪS VISI, KOPĪGIEM, KOLEKTĪVIEM SPĒKIEM, soli pa solītim, nemanāmi priekš savas apkārtnes un dažviet priekš pašu "Es", iziesiet uz, ceturtās dimensijas Zemes, pilnīgi citu kvalitātes līmeni dzīvošanai piektajā dimensijā!
Kā kaut kas tāds var būt? Uz ceturtās dimensijas planētas Zeme būs pasaule ar piecdimensiju iesākumu (osnovaņijem ?), pamatu dzīvošanai? Jā, tas iespējams. Sākumā tas nebūs visur, bet tikai tur, kur dzīvo pavirzījušies (prodvinutije ?) Gaismas Darbinieki, cilvēces avangards. Viņi kā dzirksteles dos impulsu liesmām, Svētās Vienošanas Uguns liesmām, kas atnāca uz planētu Zeme un kura sāka uzvaras gājienu brīnišķīgai, unikālai pārveidošanai visuma mērogos dzīvei uz planētas visās viņas Valstībās.
Svarīgi, lai jūs saprastu, VISAS ZEMES VALSTĪBAS, gatavas pāriešanai jaunos apstākļos dzīvei uz Planētas Zeme piektajā dimensijā. Daži to izdarīs ātrāk, citi lēnāk, taču jūs, CILVĒKI, GAISMAS DARBINIEKI, arī būsiet tās dzirkstelītes, no kuriem ies liesmu viļņi pa visu planētu un, kuri aktivizēs Zemes pāreju jaunajā piektajā dimensijā, izaugušā uz ceturtās dimensijas visharmoniskākajā, vislabākajā, pieņemamākajā un savlaicīgākajā veidā priekš visiem zemiešiem.
Tas - svarīgs vēstījums JUMS, ZEMES ĻAUDĪM! Tas - svarīgs vēstījums priekš visiem GAISMASNESĒJIEM, kuri izvēlējušies ērkšķoto ceļu Kalpošanai man, Mātei Zemei, šajā nevienkāršajā Lielā Eksperimenta noslēguma laikā zem nosaukuma "4. dimensijas Planēta Zeme".
Eksperimenta laiks beidzās, tas nonāca galapunktā. Pienācis laiks JAUNĀS DZĪVES celtniecībai priekš visām GAISMAS BŪTNĒM, visiem Eņģeļiem no Lielās Centrālās Saules, atnākušiem uz Zemi, lai piedalītos Eksperimentā. Beidzas Dualitātes laiks. "Aizkars" dilst, no Eksperimenta dalībnieku acīm plīvurs krīt un mēs pēkšņi redzam VISUS viņa dalībniekus abās pusēs Aizkaram - Gaismā, Krāsās un Slavā svinīgā - harmoniskā mirdzumā.
Jūs redzat notiekošā lieliskumu, jūs jūtiet momenta svinīgumu, jūs saprotiet visu notiekošā unikalitāti ar jums un jūsos?
Jūs atceraties, mani bērni, ka JŪSU IZVĒLE - tā TIKAI JŪSU IZVĒLE?! UN JUMS IZLEMT kādu dzīvi, tieši jūs, katrs šīs rindas lasošais, izvēlaties priekš sava "Es" un priekš saviem mīļajiem, tuvajiem un, beigu beigās, visiem planētas Zeme iedzīvotājiem!
Es suminu jūs šodien šajā Gaismā un galīgā un grūtā lēmuma pieņemšanas Gaismā, dzīvei, kuru jūs izvēlaties un kuru dzīvos jūsu bērni, jūsu pēcnācēji kopā ar mani, Jūsu Māti Zemi!
Es mīlu jūs! Jūs visi mani mīļotie bērni. Un pat nepaklausīgie bērni dārgi savai mātei. Un tādēļ es saku saviem, dažkārt nepaklausīgajiem bērniem: "Spēlējieties, priecājieties, līksmojiet! Taču CIEŠI ziniet, ko GRIBAT JŪS, TIEŠI JŪS! Neļaujiet kādam uzspiest jums neraksturīgu vēlēšanos un jums neraksturīgu attīstības vektoru. Priecājieties par savu personīgo izvēli un iespēju izdarīt savu personīgo izvēli atbilstoši saviem personīgajiem centieniem".
Es jums pateicos šodien par ilgpacietību un par gatavību klausīties un uzklausīt. Par gatavību iziet kopā ar mani šo brīnišķīgo ceļu mūsu visu pārvērtībām no ceturtās dimensijas piektajā dimensijā.
Pateicos jums par uzmanību. Ar Mīlestību, Jūsu Māte Zeme 11.04.2012.g.

Avots: Žurnāls "MIROVOI ČENNELING: duhovnije soobščeņija" Nr3/2012. Tel/faks (3843)74-61-45, (3843) 74-00-12. El. adres žurnala: mirovoy_channeling@mail.ru /izlasīt var: Http://spekavots.ucoz.ru/ 20.09.2012.22:49.
=====
Māte Zeme. Pasaule Mainās līdz ar jums. (3. lekcija), lasāma: http://spekavots.ucoz.ru/20.09.2012.22:49
Māte Zeme. Lielās Pārejas trīskāršais noslēpums. (2. lekcija), lasāma: http://spekavots.ucoz.ru/17.09.2012.17:23
Māte Zeme. Zeme - piektās dimensijas dārzs. (1. lekcija), lasama: http://spekavots.ucoz.ru/30.10.2012.13:37
=====
Paldies Mātei Zemei! Sirdsmīlestībā latviskoju, intuitīvi, tiešas uztveres izpratnē, interesentus lūdzu iepazīties ar pirmtekstu krievu valodā. Paldies par sapratni /19.09.2012./! Eslauma.
 
Forums » Tēmu kopas » Māte Zeme... » Māte Zeme. Pasaule mainās līdz ar jums. (3)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: