[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » Natālija Koteļņikova - 2012. gads Spēkavotā » 6. EMANUELS PAR MATRICI
6. EMANUELS PAR MATRICI
EslaumaDatums: Svētdiena, 11.05.2014, 12:57 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
EMANUELS PAR MATRICI

Natālija Koteļņikova
31.08.2012.15:47

Tu jautāji par Matrices trešo staru - antidzīvi, kā tu viņu nosauci. Parunāsim šodien par to. Tātad, Matricē izvietojas stari: a) Dzīvības radīšana (Logosi) b) Dzīvības izmantošanas stars (Dvēseles) un c) matērijas noplicināšanas stars, kuru tu nosauci, antidzīve. Tas nav dzīves antagonists, bet trešā dzīvības/dzīves forma, Kopība/Vienotība.
- Jā, es pat mēģināju tur ieiet. Sākumā tur bija ļoti slikti, vienīgs melnums, kāds dažreiz mēdz būt cilvēka iekšienē, kurš sevi neieredz, bet pēc tam viss atvērās un kļuva redzama pasaule, kā vienots ciets kristāls, burtiski, akmens. Tur patiešām nav dzīvības/dzīves, tādēļ, ka nav redzami nekādi fragmenti, daļas, kuras pārveidotu šo kristālu. Nav kustības, nav nekā, aiz kā varētu "aizķerties" prāts. Es varēju būt klātesama tikai kā plāns apvalks apkārt "akmenim"
Jā, tiešām, tur pasaule, kā dvēsele var stādīties priekšā antidzīvi/dzīvību un antimatēriju. Tavs saprāts spēja tur ieiet un censties novērtēt pasauli, telpu, linearitāti. Tur viss citādi, kā Dzīvības/Dzīves pasaulē. Tas fundaments, enkurs telpā. Ieejot tur, tu vispirms izgāji cauri negatīva slānima, zemākajam Dzīves/Dzīvības slānim, kur eksistē naids un noliegšana. Tālāk tu nolaidies zemāk un pārgāji uz trešo Matrices staru, kur "Antidzīve" izvietojas pie apsolūtas nulles. Tā kā sastingusi Dzīve/Dzīvība, kas visu radīja, visu ar sevi izdarīja un kļuva vienkārši viens vienīgs liels kristāls. Tas ir pašas vielas ceļš, bez daļu radīšanas un nodzīvošanas. Pati viela jau nonāca līdz pilnībai, kļuva pilnīga/vienota. Nevar teikt, ka tur nekā nav. Tā vērtē tikai tavs prāts, taču vajag tikai pāriet uz sirdi ...
- Ieejot ar savu kvantisko apziņu šajā starā, es ieraudzīju nedaudz citu ainu. Brīnišķīgā mirdzošā, maigā gaismā vienīga/vienota telpa, draudzīga, tīra, kurā vienkārši eksistē pilnīgs miers un svētlaime. Tie citi stāvokļi, nekā tajā vietā, kuru es aprakstīju kā Paradīzes Salu. Ieejot tajā, es kļuvu šī Vienība. Man no Centra plūst ugunsgaisma, es līdzīga Saulei, enerģijas avots. Šeit patiešām prātam nav kur aizķerties. Nav nekā, ko es varētu atšķirt, izņemot pastāvīgu ugunsgaismas ģenerēšanu. Manā centrā ir punkts, no kurienes viss plūst uz visām pusēm.
Mēs ar tevi pārskaitijām un zinām divas sistēmas dzīvei/dzīvībai - loģisku (radošu) un radītā izmantojošo, priekš kā Logosi rada - iemiesojuma ceļš caur dvēseli. Ir vēl viens ceļš - kļūt par Avotu Matērijai (enerģijai). Tu taču saproti, priekš tā, lai viss "grieztos un grozītos" vajadzīga enerģija, avots. Trešais ceļš - Vielas visuma Centrā, Visa Avotā.
- Nu tad to jau nevar nosaukt par antidzīvi/dzīvību, tādēļ, ka tā arī dzīve/dzīvība, tikai cita.
Mēs ar tevi zinām dzīves/dzīvības formulējumu - tā sākuma realitātes izmainīšana ar Saprāta palīdzību. Šeit Saprāts neizmantojas, radīšana nenotika. To vēl var nosaukt kā Dzīvības/Dzīves eksistēšana, taču labāk piestāv Avots.
- Nu man uzreiz iedarbojās doma: atbilde uz jautājumu, ka tās ir Matrices trīs daļas - Tēva stars un Dēla un Svētā Gara. Avots - Tēva stara logosīgais stars, radošais - Dēla stars un trešais stars, dvēseles stars - Svētā Gara ...
Ha-ha-ha! Tavs prāts neguļ un uzreiz, visam, ko tu saskati, dod klasifikāciju. Tas nav slikti. Tikai tur tev nav taisnība. Visi trīs stari Sevī apvieno To Kas Visu Radīja. Nav Viņa iekšienē sadalījuma trijos aspektos. Cilvēks visu izveidoja trijotnē, tā jau jūsu prāts iekārtots. Svētā Trīsvienība īstenībā izrādīsies Vienība/Vienotība, bet pēc tam dalīsies dažādos sastādošo daļu daudzumos - gan trīs, gan četri, gan pieci utt.. Skatoties no kurienes raugās, skatoties, kas raugās, no kāda saprāta.
Tik tiešām, mēs ar tevi pagaidām arī atradām tikai trīs Būtnes Apziņas Matrices starus. Ir viņā arī radošā daļa un daļa, dzīvojoša savu atsevišķu dzīvi un visu enerģiju avots Būtnes iekšienē. Ir, protams, arī citas daļa, piemēram, attīrīšana, piemēram, savstarpējo attiecību ar citām tādām Būtnēm, un, kaut kas vēl, kas pagaidām vēl nav pieejams priekš tavas, pat Kvantiskās apziņas Būtnes. Tas ir Būtnes pašapziņas moments, kas pie tevis atnāks citā realitātē. Jūs tās sauciet par apskaidrības jūtām ...
- Ja cilvēks radīts pēc fraktāla tipa, tad kā viņā izvietojas šīs daļas, viņa visuma iekšienē?
Vareni, tu neguli ...Cilvēka iekšienē ir visas daļas, kā tu noproti. Stādies sevi priekšā kā Planetāro Logosu. No kurienes tu ņem enerģiju savu radošo plānu realizēšanai?
- Enerģijas avotu es jūtu ar muguru, augšējo daļu. Burtiski no turienes manī ieplūst enerģija un es vienkārši viņā sildos. Bet cilvēkā enerģija ieplūst pa sutratmi, no apakšas un augšas. No planētas dvēseles un gara.
No Matrices centra un planētas centra - Planetārā Logosa, kurš, savukārt, saistīts ar avotu, tavu trešo daļu.
Un, tātad, cilvēks izveidots/radīts no universālas Matrices, kura savieno visas nepieciešamās daļas savā iekšienē ...
- Bet kas radīja Matrici?
Es radīju, tu radīji, mēs radījām. Matrice - visu Būtību Bienotība, radīšanas rezultāts. Viņa īpašas radīšanas nodaļas radīta un balstās uz visu Būtību kolektīvās pieredzes, kuri brīvprātīgi dalās ar savu pieredzi priekš Mūsu Tēva Vienotas Realitātes radīšanas. Visi mēs kalpošanā pie Vienotā un ar savu dzīvi radām Jaunu Telpu, jaunas realitātes radīšanai. Telpas attīstības virzienus un Radošās Domas dod galvenā Logosa nodaļa, dvēseles attīstības virzienus dod Būtības Galvenā Nodaļa, vielas un Pasaultelpas lauku attīstības virzienus dod Realitātes Galvenā Nodaļa. Visi tie nosacīti nosaukumi, bet aiz viņiem stāv tā jēga, ko viņi nozīmē/izteic.
- Taču ne visi saprāti uzbūvēti vienādi? Tas tikai mūsu lokālajā sistēmā tā izkārtots? Bet citās?
Ir lietu, lauku, strāvu un staru dažādi varianti/variācijas. Ir citi Dzīvības/Dzīves principi, ietverti citās eksistences formās. Taču kopumā, kaut kur visas atkārtojas, vistiešākajā un plašākajā nozīmē. Ir radītāji, ir dzīvības/dzīves fragmenti, ir Dzīves/dzīvības un radīšanas avoti.
- Vai var teikt, ka saprāts sāk savu attīstību dvēseles daļā, tad kļūst Logoss un beigu beigās, ieiet Visa Esošā Avota Vienībā, tas ir, iziet visus šos galvenos Esamības pakāpienus?
Ne gluži tā, mana dārgā, ne tieši tā. Var no jebkuras nodaļas pāriet uz jebkuru citu. Nav tiešas un cietas viennozīmības. Var gan tā gan tā.
- Bet kā uzzināt kādu ceļu tu ej?
Viss atnāks apskaidrības brīdī, kad tavas daļas priekš tevis kļūs acīm redzamas. Taču priekš sevis tu tagad vari teikt ...
- Es biju Monādes radīta , radīju dvēseles un piedalos daudzos dvēseļu plānos dažādās vietās vienlaicīgi.
Tā arī ir. Lieliski.
- Pateicos Tev, mans dārgais Skolotāj!

Avots: http://sanatkumara.ru/stati/immanuil-o-matritse / latviskoja, intuitīvi uztverot, Eslauma 04.09.2012.
 
Forums » Tēmu kopas » Natālija Koteļņikova - 2012. gads Spēkavotā » 6. EMANUELS PAR MATRICI
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: