[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » Natālija Koteļņikova - 2012. gads Spēkavotā » 10. Alfas mācībstunda par dvēseles iemiesojumu
10. Alfas mācībstunda par dvēseles iemiesojumu
EslaumaDatums: Svētdiena, 11.05.2014, 13:00 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Alfas mācībstunda par dvēseles iemiesojumu

Natālija Koteļņikova
05.10.2012.22:30
/3.10.12/

Alfas iepriekšējās mācībstundas un turpmākās meditācijas palīdzēja izprast cilvēka Universālās Matricas uzbūvi un priekš mums nepazīstamo būtnes attīstības ceļu caur Vielu. Šodien mēs izskatām tēmu attīstībai no Matricas caur garīgo ceļu - dvēseles ceļu.

Radītās dvēseles iemiesojums notiek ne uzreiz. Dvēsele gatavojas ilgi - apgādajas/nodrošinās ar speciāliem uztveres mehānismiem, pēc tam ar fizisko realitāti.
- Tā ķermeņa jūtu orgānu radīšana?
Nē, tā realitātes uztveres specifika - viļņveidīgā un diskrētā.
- Ko tas nozīmē?
Tā Veseluma dalīšana uz fragmentiem. Diskrētums, sadalījums, diferencēšana, difrakcija.
- Es savācu visus man zināmos terminus, kāds no viņiem pareizais?
Pēdējais vispareizākais. Mēs gatavojam dvēseli īpašai uztverei. Tava uztvere smalkajos slāņos taču ļoti atšķiras no fiziskā ...
- Jā, es neko nevaru atsaukt atmiņā jau pēc minūtes. Kā iztulkot šīs zināšanas loģikā?
Tajos plānos loģikas nav, ir cits atmiņas paņēmiens. Katram vibrāciju plānam ir savs realitātes sapratnes līmenis, atkarībā no līdzziņas/apziņas attīstības.
- Kāpēc cilvēka neattīstītā apziņa pēc nāves astrālajā plānā guļ? Šeit cilvēks saprātīgs, bet tur nē?
Šeit viņš aizņemts ar vērtēšanu un loģiku, tur tā nav. Tur vajadzīgs atšķiršanas paņēmiens un saprašana caur sirdi. Tur jums nenoderēs zemes zināšanas un zinātnes - vēsture, fizika un ķīmija, matemātika ... Dvēsele taču mācās ne zemes gudrībās, bet nobriest priekš kosmiskām gudrībām - kopīgai humanitātei un radīšanai.
- Bet augstākā dvēseles daļa, vai tad nevar padalīties ar savu uzkrāto gudrību ar saviem fragmentiem? Kāpēc obligāti vajag iekrist blīvumā? Ar ko atšķiras dvēsele pabijusi blīvumā no nepabijušās? Dvēseles Radītājs taču nav slēgts priekš Veseluma un visa viņa pārgudrība (premudrosķ ?) Veseluma daļās tāda pati kā Veselumā?
Veselums mācās caur daļām. Daļas - Veseluma apmācības instrumenti. Kad tad līdz jums nonāks šīs pārgudrības? Jūs it kā negribat saprast tādu vienkāršu patiesību. Tiktiešām, Veselums attīstās caur daļām. Kā Koks aug caur saknēm un lapām. Tikai saknes un lapas var izaudzēt Koku. Citādi nekā.
- Koks audzina saknes un lapas, lai tie audzinātu Koku?
Tieši tā! Un nekā citādi. Lapām bez Koka un Kokam bez lapām neizaugt. Un ar saknēm tāpat. Tas viss Veselums, bet ne Veseluma fragmenti. Lapas baro Veselumu ar gaismu, saknes ar enerģiju. Un nav ne pagātnes ne nākotnes, laika nav, nevajag gaidīt, ka kaut kad tu izaugsi un kļūsi Liela. Tu jau esi Veselums. Laika neesamības apstākļos, tu - Veselums, bet ne fragments.
- Un Veselums visu laiku attīstās, bet es esmu vienkārši instruments šim attīstības procesam?
Viss ir Veseluma attīstības process. Atvirzies no diskrētuma sapratnes, savieno sevi ar Veselumu un saproti savus fragmentus kā Veseluma eksistēšanas paņēmienu dažādās formās.
Jūs vienkārši neesat tā audzināti. Stādies priekšā sākumskolās jums uzreiz sāks pasniegt meditācijas un Veseluma kosmisko zinātni. Tad jums nenāktos caursist neticības garozu un slepenību ...
- Kas tas aizkars un kāpēc mēs ar to slēgti?
Bez aizkara neiespējama blīvuma un vielas koncentrācijas radīšana.
- Bet kosmosā mūsu kuģi taču neizšķīst? Viņu blīvums neizzūd?
Fizikas un loģikas likumi smalkajā pasaulē nedarbojas. Nākošajā realitātē tie zaudē jēgu.
- Bet kā tad mēs ar tevi sarunājamies? Tu taču runā Zemes valodā?
Es ilgi mācījos trīsdimensionalitāti un Skolā pasniedzu fiziskās dzīves apmācību. Tu pati pārtulko manus vēstījumus savā valodā. Taču bez apmācības Dzīves Skolā tu nevarētu saprast mani. Gandrīz visas dvēseles mācās pirms iemiesošanās uz planētām un viņas iziet pārkvalificēšanos pirms nolaišanās blīvumā.
- Cik dvēseles iziet no vienas Matricas?
Viena dvēsele, taču viņai var būt daudz dažādas inkarnācijas uz dažādām planētām.
- Saules sistēmā?
Ne tikai. Tā pie jums viņa sistēma, bet dvēselei nav robežu, un viņa var iemiesoties kur tik vēlas, pat viszemākajā blīvumā ...
- Priekš kam mums viszemākais blīvums?
Jums viss jāizzin.
- Mēs - eņģeļi un mums jāsaņem izglītība zemākās pasaulēs?
Bet kā tad jūs par viņiem ko zināsiet? Jūs gatavo apziņai Viss Tas Kas Ir. Jums jābūt prasmīgiem speciālistiem savu pasauļu sistēmā.
Pasauļu cilvēciskā sistēma apveltīta savdabībām. Viņa meklē attīstības ceļus Visam Kas Esmu. Jūs ne vienkārši eksistējiet, kā vairums Būtību, bet radīti ar spējām izmainīt Visa Kas Esmu eksistējošo sistēmu, pārveidot viņu un radīt Maiņu ...
- Attīstības alternatīvu?
Nē, Maiņu - tā pilna Pārveidošana.
No zieda izaudzināt augli. Auglis - ne alternatīva, bet pilnīgs Pārveidojums.
- Bet Pasaultelpas mērogā kā tas ir?
Visas vielas pilnīga transmutācija, dvēseļu un Logosu Vienīgas Vienotas Sistēmas radīšana.
- Lai visi trīs Matricas stari savienotos vienā?
Jā, lai visi trīs stari savienojas priekš cilvēka viņa iekšienē.
Avots - Logoss -Dvēsele - tā zvaigzne. Tā pilnīga vienotība, pilnīga savienošanās Iesākumā.
- Tas ir, Dvēsele Atma, kas rada Matricas, savienos visu sevī un atdosies Tēvam? Vai Monādē?
Monāde jau atrodas Vienotajā. Bet Matrica, kad viņa līdz malām piepildīsies ar pieredzi un enerģijām, sāks ap sevi sēt tādas pašas Matricas, daloties un vairojoties. Tu redzēji nākotnē tādu savu dalīšanu? Tā tava kā Matricas nākotne.
- Matrica vada dvēseles vai tikai savāc pieredzi?
Tā ļoti liela dzīva Būtība, viņa apkopo daudzas dzīves no dažādām vietām.
- Atma rada Matrici?
Jā, viņa piedalās tās radīšanā, tas ir, iedvesmo /pēkšņi atausa gaisma!/ gatavu mehānismu, kā dvēsele iedvesmo ķermeni.
- Bet kas rada Matricu?
Spēku daudzums, speciāli aprēķināti matrisko plato (plat ?) radīšanai. Matriskie plato, tie šūnu massīvi, sevī savācoši dzīvesplūsmas.
- Dzīvesplūsma - tā viena inkarnācija?
Nē, tā tava dvēseles daļiņa, kas iemiesojas daudzas reizes. Tu - Koks. Un tu dzīvo ne tikai saknē, tu dzīvo arī astrālā un mentālā plānos, Matricā, Atmā utt.
- Starp mani un Matrici ir vēl kāds ķēdes posms?
No Matricas cilvēka ķermenī iet sutratma uz kuras ir divas, trīs dzīves kārtas, kuras tev jāpārvar.
- Mēs pacelsimies kādā kārtā/līmenī?
Astrālā, bet pēc tam mentālā.
- Vai tad mēs tūlīt nepārlēksim mentālajā slānī?
Nezinu vai tas iespējams ...
- Mums saka, ka mēs tūlīt pacelsimies septītajā dimensijā?
Jā? Tas ir interesanti ... vilinoši ... Es kaut ko tādu vēl nesatiku. Vajadzēs par to padomāt.
- Kas priekš Matricas galvenais?
Paplašināšanās, augšana, izplatīšanās. Materiāla uzņemšana un pavairošana. Tā ģimene priekš Matricas. Tā Dzīve/Dzīvība viņas pavairošanā. Tā Radītāja plauksme un starojums.
- Matrica ir Radītājs?
Nu kā tad, viņa taču dod uzdevumus savām inkarnācijām un mīl, un silda, un audzē, izvirza uzdevumus. Viņa ir Būtnes dzemde.
- Varbūt, Māte?
Atma - Māte, bet Matricā notiek pieredzes uzkrāšana un apdomāšana un informācijas enerģiju transformācija Eksistēšanā/Esamībā. Tā ir Esošā barošana. Tās ir Visa Kas Esmu enerģijas, no visas pieredzes apjoma izdalītas un piegādātas Visa Esošā Avotam.
- Tātad Matrica baro Visu Esošo ar informācijas pārstrādāto enerģiju?
Jā, tev taisnība. Smalko, informatīvo Sistēmu Viņa pārstrādā un saņem no Atmas atbildi enerģijas veidā, nepieciešamu Matricas darbam.
- Pateicos tev, Alfa. Tas sarežģīti, taču tālāk nebūs vieglāk, es tā domāju.

Avots: http://sanatkumara.ru/stati/urok-alfi-o-voploschenii-dushi (latviskoja, nojautu līmenī, Eslauma 07.10.2012.)
 
Forums » Tēmu kopas » Natālija Koteļņikova - 2012. gads Spēkavotā » 10. Alfas mācībstunda par dvēseles iemiesojumu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: