[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tēmu kopas » Natālija Koteļņikova - 2013. gads Spēkavotā » 27. Apgūstam Astrālo plānu
27. Apgūstam Astrālo plānu
EslaumaDatums: Svētdiena, 11.05.2014, 13:22 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 150
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Apgūstam Astrālo plānu

Natālija Koteļņikova
2013.16.06.19:53
15.06.13.

- Es sveicinu tevi, Tot Hermes!
= Es sveicinu arī tevi, mans draugs, kā Augšupceltu Skolotāju!
Gribu atbildēt uz dažiem taviem jautājumiem, kas tev radās lasot Drunvaldo Melhisedeka grāmatu. Esmu pilnīgā vienprātībā ar tevi par to, ka Lielā Piramīda tika uzcelta ceturtajā dimensijā un, kā arī citas piramīdas, nogulsnējās ar visu planētas plānu un Planetāro Režģi, fiziskajā plānā.
- Kā un priekš kā tika uzceltas visas piramīdas?
= Tas bija globāls plāns savienošanai ar Galaktisko apziņu, galaktiskās apziņas pievilkšana uz planētu. Tas nebija paredzēts 3.un 4. un pat ne 5. dimensiju apziņai. Šis plāns paredzēja nogādāt uz planētu 7. dimensijas Kristusapziņas Sietu. Pateicoties šim sietam, cilvēce var mierīgi augšupcelties uz dvēseles līmeni.
- Kādu lomu tagad spēlē piramīdas un kalni?
= Viņi vienmēr spēlē vienu lomu - Globālā Sieta antenas, pievelkošas astrālās enerģijas (nirvanisko) vairāk blīvos planētas slāņos. Kalni akumulē šo enerģiju sevī, radot sevī īpašu iekšējās vides enerģētiku. Mēs runājām par dažām pilsētām zem zemes, kuras izmantoja šos krājumus un eksistē tur paralēlā pasaulē.
- Aizās un pazemē nav tādas enerģijas, kādēļ?
= Nav fiziskā plānā, taču bieži parādās astrālā plānā.
- Metro ir nepatīkams enerģētiskais stāvoklis, zemas kārtības astrālo būtību pārpilnība, tas saistīts ar cilvēku pārpilnību?
= Jo dziļāk zemē, jo vibrācijas augstākas, tas piramīdas princips. Metro atrodas nedziļi zem zemes. Un ne visur var atrast portālus zemes būtībā. Enerģijas arī plūst pa vadiem un maģistrālēm un vajag vienkārši zināt šos portālus zemes dziļumos.
- Tagad zinātnieki urbj zemi lielos dziļumos. Ko tur var atrast?
= Fiziskā /.../ (kerne ?) - suga/iezis un mikroorganismus, atrodošos dziļumā.
- Es negribu, ka uz mani parazitētu kādas astrālas būtnes. Man negribas, lai ar mani manipulētu atsevišķas astrālas būtības, kā es redzu uz dažiem cilvēkiem. Kā izdarīt, lai viņi mūs neaiztiktu?
= Saproti, ka tu neesi viena neredzamajā pasaulē. Ir dažādi parazitēšanas varianti. Jo augstāka enerģētika, jo mazāk jūs var ēst astrālās būtības. Katrā līmenī tika radītas, ja tā var izteikties, parazitējošas sabiedrības. Īstenībā, enerģētisko parazītu daudz vairāk kā tu vari iedomāties. Un viņi ne tikai astrālā pasaulē eksistē, bet arī visās citās pasaulēs. Tie kā tīrībnieki, kā atkritumu nokopēji uz tevis. Kā tikai tu kļuvi pieejama, sašmucējies, uzņēmi lieko, tā uz tevis var uzsēsties tie, kuri no tā pārtiek. Sākumā viņi vienkārši barojas, tad sāk paplašināties, augt un vadīt apziņu.
- Es astrālos aspektus redzēju, cilvēku apakšā biezas brūnas mizas, kas traucē savienoties ar Augstāko Es. Kas tas?
= Tā saslimšana. Var teikt, ka tie ir tie atkritumi, kurus var un vajag novākt. Droši strādā un nežēlo šo netīrību, tai nav jābūt uz cilvēka. Tā nepilnība.
- Un vēl viens jautājums. Bet ja es redzu no apakšas astrālā aspekta gaismu, iekšā viņam pelēkums, kā to saprast?
= Tas neizdziedināts astrālais aspekts, neiztīrīts līdz galam. Ar viņu jāstrādā.
- Kā?
= Noskaidrot vajag, kādēļ viņš tāds pelēks, kas notiek, katrā konkrētā gadījumā savs.
- Vai man ir tiesības uz tādām darbībām kā tagad? (Es novācu kādu mehānismu, ierobežojošu mani, uzlietu uz galvas, torsiona laukā, astrālā slānī).
= Protams, kā tikai tu atklāji, ka tev kaut kas nepatīk uz sevis, vari ar to paeksperimentēt.
- Kādēļ uz manis visu laiku liek ierobežojumus? Mehānismus? Kas to dara?
= Tādu piemērošanos avotu ļoti daudz. Tie instrumenti, nosūcoši enerģiju "slaucamie aparāti"; un mērierīces (kā jūs uzstādiet uz dzīvniekiem priekš vienu vai otru funkciju izsekošanas), jūs taču eksperimentētāji; un ierobežojumi, lai neattīstītos; un astrālā līmeņa slimības; un vienkārši spēlejas ar jums, kā jūs piesieniet kaķim pie astes skanošas bundžas. Dažreiz cilvēku pieradina priekš vienu vai otru eksperimentu vadīšanas. Šeit tik daudzveidīga pasaule, ka neiespējami kaut ko vispārināt dažos vārdos.
- Taču eksistē arī pozitīvi piemēri sadarbībai starp astrālām pasaulēm un fiziskajām formām?
= Protams, tagad, piemēram, es runāju ar tevi no astrālās pasaules
- Man gribētos, lai tu mums dotu padomus un prakses, kas palīdzētu mums būt tīriem astrālā aspektā.
= Tu tīra, tad arī dod savus padomus.
- Labi, taču, iespējams, tu padalīsies ar savām iestrādēm un noslēpumiem?
= Vajag attīrīt astrālo formu. Priekš tā vajag iemācīties viņu pieņemt.
- Saki, vai tad neeksistē mans astrālais aspekts, Augstākais Es, kurš astrālā pasaulē pilnībā saprātīga būtne, ar savām domām un jūtām, prasmēm? Ar ko atšķiras mans Augstākais Es no tā astrālā aspekta, kuru jāattīra no šejienes, apakšas?
= Kas teica, ka tu ar viņu strādāsi no apakšas? Tu sāksi viņu dziedināt, atrodoties astrālā apziņā, kā jūs sakiet, Augstākā Es līmenī. Tā kā tu attīri savu fizisko es, fiziskajā plānā. Un šis astrālais aspelts daudziem nepietiekami nobriedis. Mēs runājam par tiem, kurš nepietiekami nobriedis kā dvēsele. Tie, kuri augšupcelsies, izgājuši attīrīšanas stadiju un apziņas nobriešanu astrālā apgabalā. Tas (apgabals), protams, bija radīts kopā ar tavu dvēseli.
- Dvēsele nolaižas astrālā apgabalā un IESĀKUMĀ sastrādā astrālo pieredzi, vai tā sastrādājas PARALĒLI fiziskajām inkarnācijām?
= Dažas reizes jūs sastrādājiet tikai astrālo pieredzi, kamēr nenobriestiet līdz fiziskajam plānam. Pēc dzīves jūs atgriežaties uz planētu tanī pasaulē, kas eksistē astrālā apgabalā un kļūstat tie, kuri dzīvo astrālā, t.i., tanī aspektā, kuri jau eksistē un vienkārši dzīvo ilgāku dzīvi, piepildoties ar fizisko un astrālo pieredzi vienlaicīgi.
- Vispār, kas tas ir Augstākais Es?
= Par Augstāko Es jūs sauciet visus dvēseles attīstības pakāpienus, taču tagad mēs konkrēti parunāsim par astrālo apgabalu, kā par ļoti svarīgu aspektu, kurā jūs pastāvīgi pārejat pēc nāves. Mēs sākām ar Apziņas Režģi, kas tika uzstādīts uz planētas un kas tagad saiet kopā - Augstākais Es ar planētas Apziņas Režģi. Katrā apziņas līmenī eksistē apziņas Režģi un pateicoties tam, arī jūsu šī plāna aspekti, tanī skaitā, astrālā plānā eksistē virkne jūsu inkarnāciju blakus (pomimo ?) planetārām fiziskām dzīvēm.
- Virkne astrālo inkarnāciju?
= Tu taču redzēji, ka otrajā, elementālajā līmenī, tu esi vairākās formās, t.i.otrās dimensijas būtībās. Tu priekš viņiem - Augstākā Es kolektīvā apziņa, viena uz visiem.
Un nākošajos vibrāciju apakšplānos tev un tādiem kā tu (manas dvēseles citi fiziskie ķermeņi) ir viens Augstākais Es, kurš arī priekš tevis ir, sapulcināts, kolektīvais Es. Un tanī pat laikā, ir arī personiskais Augstākās astrālās kārtības aspekts, kurš nepastarpināti saistīts ar tavu ķermeni, tas ķermeņa Augstākais Es.
- Kā viņus atšķirt?
= Augstākais Es stāv virs cilvēka galvas, kā arī astrālā personiskā aspekta Augstākais Es, kuru tu sauc par dvēseles fragmentu (trīs ķermeņi viens virs otra - fiziskais, astrālais, mentālais) [teksta oriģinālā ir attēls. Esl. piez.], tieši
viņus tu arī redzi virs galvas.
Bet astrālā dvēsele, var tā nosaukt, tas vairāku cilvēku ķermeņu astrāls uz planētas, viņi tavi dvīņi, vai līdz-dvēseles. Astrālā dvēsele sastāv no vairākiem fragmentiem, tie fizisko indivīdu augstākie astrālie aspekti.
- Es ieraudzīju savu personīgo aspektu, viņš stāv virs galvas un ir augums līdz nākošajam vertikālajam aspektam - dvēselei. Šajā plānā, arī astrālā, ir daudz augstāka būtība, Kolektīvais Augstākais Es [teksta oriģinālā izteiksmīgs attēls. Esl. piez]. Tā mana ģimene, vai tā es?
= Nē, tā visa tu dažādās formās.
- Mēs tagad runājam par veco dvēseļu veidojumu/celtni, vai tā parasta visu cilvēku veidojums/celtne?
= Ne visai tā. Bija tavas dvēseles attīstības cikli. Cikls beidzas un tava nobriedusī daļa var aiziet nākošajā plānā. Ābele augļo un āboli aiziet. Sākas nākošā vasara un nākošā augļu raža briest. Tagad tieši ražas savākšanas laiks.
- Redzu, ka "augļi" ieiet dažādās kolektīvās līdzsabiedrībās, sevi pievieno viņiem. Tā izaugsme un attīstība vai to kolektīvo būtību ekspansija?
= Gan viens, gan otrs, nav viena bez otra. Laiks atiet/atvirzīties no viendimensijas vērtējuma.
- Redzu virs savas galvas (skatos no augšas) milzīgas "egles" (tāda forma), kas tas?
= Tas astrālais aspekts GRIEZUŠAIS SAVAS FUNKCIJAS līdz augstākā plāna aspekta daļai, t. i., viņš iegāja jau ar savu būtni augstākajā aspektā. Viņš savu augšupcelšanu izgāja/veica. Un tā, ja tā var izteikties, divdimesiju būtne, sastāvoša no diviem plāniem - astrālā un mentālā. Tā uz šiem diviem plāniem apgaismo (oseņaet ?) savu dotās inkarnācijas fizisko ķermeni.
- Es iegāju šajā apziņā un sapratu, ka neuztveru viņa saprātu, tikai gaismu un maigumu.
= Esi biežāk šajā aspektā un tu iemācīsies apzināties visus sīkumus uz šī plāna. Tev viss atvērts, tu vari redzēt un sajust uz šī plāna.
- Tas ir tas (tot ?), kurš inkarnējās uz planētas fiziskajā ķermenī?
= Ne gluži "tot" (Kalamburs, es taču sarunājos ar Totu). Tā tava daļa, kura vēlējās nākt uz planētu ķermenī pēc augšupcelšanās.
- Es augšupceļos bez fiziskā ķermeņa, tagad atnāca aizņemt arī ķermeni?
= Apmēram tā. Nestāstīšu tev tālāk, tas priekš tevis noslēpums, būtībā, tev pašai viss jāuzzin, kad varēsi/spēsi.
Parunāsim par astrālu. Jums nedaudz primitīvs priekšstats par astrālo apgabalu, ņemts no grāmatiņām. Ir jau laiks tev pašai būt pieredzei.
- Mēs varam ar tevi paceļot pa astrālām pilsētām, apgabaliem, apļiem, starpslāņiem?
= Nē, atrodi savu pavadoni, viņš tevi gaida.
- Tā sieviete, viņa ļoti atgādina Valdnieci Mariju. Tikai daudz zemākā plānā. Pateicos!
= Domāju, jūs kopā gaida "lielas lietas", nepārdzīvo, tas tiešām viņas aspekts. Viņa priecīga tev palīdzēt un sadarboties ar tevi, tik cik vēlēsies. Viņu sauc Marija.
- Tā Marija Magdalēna?
= Protams, tas tavs aspekts, viens no tava Augstākā Es aspektiem.
- Marija magdalēna un Marija Dievmāte - tā viena Augstākā Būtne?
= Tā Sanata Kumaras Ģimene, planetārā Ģimene. Viss nostājās vietā?
- Pateicos dārgais Tot, tu apstiprināji manus minējumus
= Vienmēr priecīgs.
Gribu vēl teikt, ka tie,kuri savienojas ar saviem augstākiem aspektiem un sarunājas ar viņiem, ierindojas īpašā uzskaitē pie Karmas Valdniekiem. Viņi pakļauti īpašai filtrācijai, t.i., viņiem ļoti palīdz visi tie, ar kuriem cilvēks nolēma parunāt. Prasi, kad vēlies. Es vienmēr līdzās un priecīgs sadarboties ar tevi.
- Pateicos tev, brīnišķīgais un lielais Tot Hermes!

Avots: http://sanatkumara.ru/stati/osvaivaem-astralniy-plan , latviskoja, intuitīvi, Eslauma 19.06.2013., ievietots saitā: http://spekvots.ucoz.ru/ 08.07.2013., nosūtīts Latvijas Radio viļņiem 22.06.2013.
 
Forums » Tēmu kopas » Natālija Koteļņikova - 2013. gads Spēkavotā » 27. Apgūstam Astrālo plānu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: