Galvenie » 2023 » Maijs » 3 » Vēstis: Apzinīgums
11:45
Vēstis: Apzinīgums

Vēstis: Apzinīgums

Natālija Koteļņikova
19.04.2023.21:29
Avotshttps://www.sanatkumara.ru/stati-2023/osoznannost 

-----< Attēls... 

Empātija

Empātija - citas būtnes emociju un noskaņojuma sajušana. Tas ir, mēs varam noskaņoties un emocionāli sajust, kas cita cilvēka vai pat būtnes dziļumā (dvēseles ?).
- Empātija - līdzjūtība ir cita cilvēka emocionālā stāvokļa izpratne līdzpārdzīvojot; spēja paralēli pārdzīvot tās emocijas, kuras izjūt otrs, nezaudējot šī pārdzīvojuma izcelšanās sajūtu. Atbilstoši empāts - cilvēks ar attīstītām empātijas spējām. Vikipēdija 
Vai varam mēs ar savu noskaņojumu ietekmēt citu noskaņojumu? Piemēram, izlabot, atvieglināt, atbrīvot no depresīva noskaņojuma?
Uzvedinot uz citām domām, dzēšot ciešas pārliecības par noteiktām tēmām, piemēram, "es neglīta", "man nekad nebūs", "man nav dots" un citas - varam. 
Uzdodam jautājumus: Kurš teica? Kādēļ tu tā domā? Kādēļ tu tik pārliecināta? Bet ja nu tā? 
Ja izdodas saistīt  pārliecību un noskaņojumu, tad, novācot negatīvās pārliecības, izlīdzinās arī sekas - noskaņojums, emocijas, jūtas.
Jūtas seko aiz pārliecības un programmas.
(Cik bieži konsultējamais atnāk ar problēmu apkrauts, bet beigās smaida un izeju "saprot")
Programmas bieži var atrast čakrās. Negatīvās pārliecības bloķē čakras un, izjaucot aizsprostojumu čakrā, jūs variet tās atrast. Tādas pārliecības bieži ieaudzina bērnībā, kad cilvēks mācījās izlaidīgi, uzvedās slikti un viņu strostēja gan skolā, gan vecāki. Viņš pārstāja sajust (zaudēja jūtas): sāpīgi kad visu laiku lamā un soda. Sirds aizvērās, naids uz pasauli uzkrājās, neiemīlēja sevi un visus apkārtējos (atspoguļojošos). 
Bieži viena negatīva programma iekrāso visu eksistēšanu. Cilvēkam var būt daudz talantu un prasmju, interešu un vēlēšanos, taču viena visu pārņemoša doma neļauj cilvēkam realizēt visu pārējo.
Kā var programmu sajust čakrās? Ne vienmēr tas izdodas, taču, par cik mēs jau labi zinām programmas, čakras bloķējošas, tad meklējam starp šīm programmām un cilvēks, kā parasti, mums palīdz, apzinoties blokus. Teiksim, kakla čakrā nekārtība bieži no tā, ko cilvēks izsaka vai nevar izteikt, tas ir tas, kas no viņa iziet kā runāšana, dziedāšana u.c. Tā viņa radošā realizācija vai tās trūkums. Mēs varam sajust apkārt kaklam staipīgu enerģiju, kas norāda uz biežiem meliem. Mēs čakras apvidū varam redzēt tumšas detaļas, kas runā par strīdēšanos vai pat izdzirdēt kliedzienus un konfliktus. Aizvainojumi, neizteikti apvainojumi (nedrīkst teikt, nelabi) pāriet uz vairogdziedzeri...nemīlestība uz sevi var būt visās čakrās, skatoties kādā sakarā...
Trešā čakra bieži var būt bloķēta dēļ sociāliem iemesliem - neapmierinātība ar realizāciju sabiedrībā - ne tas darbs, ne tā nauda, ne tā ģimene u.c. Šeit atrodas galvenie orgāni un negatīvu izraisa biežās slimības, tādēļ savu sociālo statusu vajag pilnībā sakārtot.
Mēs varam lēnītēm ar apziņu iekļūt čakrā un pacensties sajust, ko viņa mums saka. Mēs taču savā Augstākajā Es iekļūstam un tā varam ieiet arī čakrā. Tiklīdz iemesls nosaukts, čakra spīd, paskaidro, ka iemesls atrasts. Tas nenozīmē, ka iemeslu nosaucot tas likvidēts. Apzināšana - puse darba, vajag arī tālāk izmainīt uzvedības un domu stilu, piedot aizvainojumus un pārstāt būt upurim. Un, ja mēs izteiksim savas prasības ar mīlestību, tad no konflikta var izvairīties/izbēgt.  
* * *
Šodien es nopriecājos par skuju kokiem savā dārzā, ka tie veiksmīgi pārziemoja. Mēs tos apsedzām ar pārvalkiem, sargājoties no "degšanas", kā tas pavasaros bieži mēdz būt. Sākās ar to, ka viena tūja, pie kuras es piegāju, pēkšņi man pateicās, ka es mācēju viņu pasargāt no dedzinošas pavasara saules. Es nopriecājos kopā ar viņu un paglaudīju viņu, paslavēju par skaistumu. Pēc tam piegāju arī pie citām, arī paglaudīju un paslavēju. Jau ieejot šķūnī, pēkšņi no pēdējās tūjas izdzirdēju, kuru neievēroju, ka tā raud, tādēļ, ka pie viņas nepiegāju, bet pie citām piegāju! Ātri pieskrēju pie viņas un pieskāros, papriecājos un paslavēju. Pati izbrīnījos, godīgi sakot, ka tā dzirdu viņas...

Mācāmies lūgt un vēlēties
Kā zināms, visums uz visu atbild ar "jā". "Man nekad nebūs - jā". "Es nekad neizveseļošos - jā".
Un otrādi: "Es vienmēr būšu vesela - jā". "Es vienmēr mīlēšu - jā". "Man viss ar laiku izdosies - jā".   
Par palīdzību visumam: "Es gribu uzbūvēt māju. Būvē - jā"( Negribi tālāk, bet rīkojies, ievērojiet).
- Reiz divas draudzenes, mana semināra apmeklētājas, izlēma pārbraukt no austrumu valstīm uz rietumiem. Un uz Augšupcelšanas Krēsla palūdza, lai viņas varētu viegli uzbūvēt māju tur, kurp pārbrauca. Skolotāji viņas svētīja. Taču, kā izrādījās, māja, kuru viņas uzbūvēja, viņām nepatika un viņas to nekādi nevarēja pārdot, lai uzbūvētu otru variantu, labāku. Uzrakstīja man: kāpēc māju nevar pārdot? Es atbildēju: jūs svētīja mājas uzbūvēšanai priekš sevis, bet ne pārdošanai.

Dažreiz visums mums dod to, ko lūdzam, bet mēs ņemt negribam - neuzticamies, baidāmies, kautrējamies vai neticam....
- Viena sieviete, žēlojās par to, ka vīrs dzer un nenes naudu, viņa pelna maz, bet uz rokām divas meitas, studentes...Parunājām un uzskicējām programmu, izejai no situācijas. Atbrauc pēc pusgada, gada uz semināru un noskaidrojas, ka no vīra izšķīrās, meitas arī kaut kā iekārtojās un viņai izteica piedāvājumu bijušais mīļākais, kurš arī izrādījies šķirtenis. Viņš bagāts, sava māja, "bet es nezinu, ko man darīt - pieņemt vai nepieņemt piedāvājumu? "Mēs visi seminārā viņai likām piezvanīt un piekrist. Augšupcelšanas Krēslā noskaidrojas, ka viņiem ir Karmiska vienošanās "uz mīlestību". Viņi mīl ne vienu vien desmitgadi viens otru.

Kādu mācību mēs saņemam, kad cenšamies apmānīt likteni vai varam zaudēt visas veltes? Lūdzam vienu, bet pēc tam domājam - priekš kam man tas? Saprotam, ka palūdzām ne tā vai ne to. Nedomājam, pirms noformulēt lūgumu. Nesaprotam, ko gribam. Neticam, ka piepildīsies..., ka cienīgi esam..., ka tas priekš manis??? 
"Es gribu, lai mani mīlētu"- tas nozīmē dzīvot ar nemīlamu? Gribiet?
"Es gribu mīlēt"- tas nozīmē dzīvot ar mīlamu.
"Es gribu dzīvot savā mājā". Tas it nemaz nenozīmē, ka to vajag celt. Var būt ļoti daudz citu variantu: vīrs ar māju, dienesta māja no organizācijas, saņemt mantojumā, vinnēt loterijā, īrēt utt.
"Es gribu bērnus"- ļoti daudz iespēju, lai būtu bērni, ja ne savi, tad pieņemti. Dažkārt tikai pēc tam, kad vecāki izlemj pieņemt bērnu audzināšanā, viņiem karmisku iemeslu dēļ var dzimt arī savi.
* * *
No grāmatas Estere un Džerijs Hiksi "Sāra"
Meitene Sāra runā ar prātīgo, runājošo ūpi Solomonu
Es gribētu lidot kā tu, Solmon.
- Kādēļ, Sāra? Kādēļ tu gribi lidot?
- Nu tas taču tik skumji - visu laiku iet ar kājām. Lēnām. Līdz vajadzīgajai vietai tu nokļūsti ejot veselu mūžību un pa ceļam maz ko redzi. Tikai to, kas atrodas uz zemes, kā arī tu. Garlaicīgi.
- Sāra, tu neatbildēji uz manu jautājumu.
- Es atbildēju, Solomon. Es teicu, ka gribu lidot, tādēļ ka...
- Tādēļ ka tev negribas iet pa garlaicīgo zemi. Redzi, Sāra, tu man neteici, kādēļ tu gribi lidot - tu teici , kādēļ tu negribi nelidot.
- Kāda starpība?
- Starpība ir, un liela.
Nedaudz pārsteigta par to, ka Solomons pēkšņi izlēma piesieties sīkumiem, Sāra sāka no sākuma:
- Labi. Es gribu lidot tādēļ, ka iet ir neinteresanti un ejot paiet daudz laika ceļā.
- Sāra, tu redzi, ka atkal runā par to, ko tu negribi un kādēļ negribi? Mēģini vēlreiz.
- Labi. Es gribu lidot, tādēļ  ka... Nesaprotu, Solomon. Kas man jāsaka?
- Es gribu lidot! - iekliedzās Sāra, dusmīga uz Solomonu par to, ka viņš nekādi nevarēja viņu saprast.
- Bet tagad man pastāsti, kādēļ tu gribi lidot. uz ko tas būs līdzīgi? Kā sajutīsies? Izdari tā, lai es arī to sajustu. Apraksti man, kā izskatās lidojums.. Man neinteresē, kā tas ir iet pa zemi vai kā ir nelidot. Es gribu dzirdēt, kā tas ir - lidot.   
Sāra aizvēra acis, notverot tā garu, ko gribēja no viņas Solomons un sāka runāt:
- Lidojums dod brīvības sajūtu. It kā tu peldi, tikai ātrāk.
- Pastāsti , ko tu redzētu, ja lidotu?
- Es redzētu visu pilsētu tālu apakšā. Es redzētu Mein-strit, mašīnas, cilvēkus. Ieraudzītu upi. Savu skolu.
- Kā lidojums sajūtams, Sāra? Apraksti man savas sajūtas.
Sāra paklusēja, acis aizverot, un stādījās priekšā, ka viņa lido virs pilsētas.(Viņi lido virs pilsētas un tas viņā izraisa milzīgas trīsas un sajūsmu).            Sāra, tu ievēroji, kamēr tu runāji par to, ko negribi, tu nevarēji saņemt to, ko gribēji? Bet tiklīdz tu ierunājies par to, ko tiešām gribi - un, kas svarīgākais, kad tu sāki sajust, ko tu gribi, tad - saņēmi vēlamo nekavējoties?
* * *

Pievilkšanas likums. Ja tu sajūti sevi bīstamībā vai izbīlī, bet izliecies, ka nebaidies - dažreiz pat agresiju tēlojot, vai sākot citus aizskart - Pievilkšanas Likums, vienalga,  vienu aiz otra tev atnes tādas sajūtas, kādas atbilst tavai bīstamības sajūtai.
Ja tu žēlo sevi, pat izliekoties, ka tas ne tā, tad, kā pret tevi izturas apkārtējie, būs atbilstoši tavām īsajām sajūtām.
Ja tu jūties nabadzīga, tu nevari pievilkt bagātību.
Ja jūties resna, tad nevari būt slaida.
Ja jūties, ka pret tevi izturas netaisnīgi, tu nevari pievilkt taisnīgumu.
Ja tu uzmanīgi seko/vēro, savas sajūtas un pēc tam pievērs uzmanību, kas atbilstoši šīm sajūtām seko, tad tu sāc saprast, kā strādā pievilkšanas likums. Tad sapratīsi, ka izmainot savas jūtas, tu vari izmainīt arī to, kas notiek tev apkārt.
Lielākā daļa cilvēku izvēlas grūtu ceļu, Sāra. Pacenties kontrolēt savas jūtas un paraugies, cik daudz vieglāk tev kļūs. Izrādās, ka netaisnības nav. Visi vienmēr saņem tieši to, ko viņi jūt un projicē pasaulē. Viss vienmēr atbilst viens otram - tātad, taisnīgi.
Džeri un Estere Hiksi. Putnu draugi - tas uz visiem laikiem
Sara - 1 https://knijky.ru/books/pernatye-druzya-eto-navsegda 
* * *
Mācēt vēlēties - arī izrādās ir māksla. Nevēlēties to, ko negribi, bet domāt tikai par to, cik brīnišķīgi būs, ja sapņi piepildīsies. Tikai par to. Es uzcelšu māju un tur dzīvošu. Es radīšu bērnus. Es mīlēšu savu vīru. Esmu jau laimīga un būšu vēl laimīgāka, kad mani sapņi realitāte kļūs...
Es pateicos visumam par manu pasauli, ko es radīju pati un viņa man tur palīdzēja. Es turu visuma labvēlības plūsmu atvērtu. Es mīlu visu pasauli, kas atspoguļojas no manis un grezno manu vidi.
Kad dvēselē miers pateicība un mīlestība, ko visums tev atspoguļo?
* * * 
Lūdzu piedodiet, ka citēju čatu, neatklājot vārdus. Taču tas ir tieši tas, ko mums vajag panākt gan sevī, gan citos kā konsultantiem.
--- Tikai šodien manī nolaidās dziļa apzināšanās par šo tēmu, agrāk tikai ar prātu to uztvēru, bet tagad sajūtu, apzinos. Kad dzīvē notiek kaut kas        negatīvs, slikts, smags - aizvainotāji, situācijas, zaudējumi, strīdi - tās ir tikai sekas tām jūtām, kādas ir tevī. Jebkuri cilvēki un situācijas parāda tev to, kas tevī vienmēr bija, taču slēpās, tieši šīs negatīvās jūtas arī radīja aizvainotāju un situāciju, bet ne otrādi. Neviens un nekas nevar dot tev sajust to, kā tevī nav. Ja cilvēkā nav aizvainojumu, tad aizvainotāja nebūs: nematerializēsies, nepievilksies, nebūs pie kā, aizplūdīs garām. Es to pārdzīvoju, es savu dzīvi sāku no ļoti rupjām enerģijām un aizvainojuma, vardarbības, bullinga (?), lielām sāpēm un mīlestības trūkuma, alkohola, vientulības, bailēm un vēl daudz kā cita.
Un tagad es zinu, ka es to visu sev radīju, bet ne kāds sliktais. Tagad es to visu gandrīz izdziedināju, aizvainojumu pavisam pārstāju saprast, kaut agrāk manī tā bija daudz, nemāku to vārdos aprakstīt, jo manī tā nav un, atbilstoši, apvainot mani neviens nevar. Tā arī ar nemīlestību un bailēm.
Izdziedināšana, pēc būtības, šī stāvokļa vizualizācija, ko tu vēlies saņemt. Taču, ja vibrācijas ļoti zemas un bāzes vajadzības nav aizvērtas, tad šis ceļš nebūs vienkāršs, nāksies pielietot gribas spēku un iesākumā pastrādāt pie izejas no upura pozīcijas. Vispār, mana tēma - izdzīvoja šinī dzīvē arī visspēcīgākās sāpes, milzīgu mīlestību un atbrīvotības sajūtas. Apkārt viss neitrāls, sajūtam mēs to, kas mēs esam, bet ne to, ko kāds mums tur uz kaut ko izprovocēja. ---
Šis raksts iznāca kā papildinājums mācībstundai Skolā "Garīgās attīstības pamati" - "Pievilkšanas/piesaistes Likums. Apzinīgums" - 16.04.23. Esmu pateicīga visiem mūsu skolas skolotājiem par darbu un apzinīgumu, par viņu skaistumu un mīlestību, par vēlēšanos palīdzēt apzināties savu pasauli un visuma likumus visiem, kuri mūs klausās.  
Saskāros ar dažu cilvēku uzskatiem, ka bezmaksas skola nevar būt laba. Bet mūsu skola "Garīgās attīstības pamati" ir bezmaksas jau otro gadu. Gribu teikt, ka daudzus gadus tā maksāja krietnu naudu. Taču Skolotāji mums ieteica to atvērt priekš visiem, kuri nevar samaksāt, bet grib augt garīgi. Un es pārliecinājos, ka izdarīju pareizi, par cik skola kļuva tikai interesantāka, nozīmīgāka un informatīvāka, kā tad, kad to vadīju tikai es. Tā paplašinājās, par cik stundas notiek katru svētdienu. Ceru, ka jaunie skolnieki to varēs novērtēt pienācīgi.

Pateicos visiem, kuri pasniedz un kuri klausās un pielieto visu praksē.

Atjaunots (19.04.2023.21:39) 
Jūs variet ar rakstu dalīties sociālos tīklos!

------------- 
Vēstis - Natālija Koteļņikova - Apzinīgums - Empātija - no vēstvietnes Sanatkumara ru - informāciju latviskoja, intuitīvi, Eslauma 29.04.2023.,
ievietotas Dievišķā Spēkavota vēstvietnē: http://spekavots.ucoz.ru  /03.04.2023.
nosūtītas Stariņam: https://www.facebook.com/MansGaismasStars/?fref=ts /03.04.2023.
un: https://www.facebook.com/lauma.ivane.1 /03.04.2023.
=====
Vēstis: Apzinīgums - ieteicam izlasīt, uzzināt un dāvāt tālāk viskopīgai pieredzei latviešu valodā 03.04.2023.

Skatījumu skaits: 40 | Pievienoja: Eslauma | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *: