Galvenie » 2023 » Jūnijs » 12 » Vēstis: Uzruna
13:15
Vēstis: Uzruna

Vēstis: Uzruna

Natālija Koteļņikova
10.06.2023.01:06
Avotshttps://www.sanatkumara.ru/stati-2023/obraschenie 

-----< Attēls  

Dārgie draugi! Liels paldies visiem, kuri atsūta atsauksmes uz mūsu mācību-stundām un nodarbībām. Tās priekš mums ļoti vērtīgas un mēs no sirds esam jums pateicīgi. Mēs tās savācām šinī lappusē.
https://sanatkumara.ru/otzivi/ 

Atsevišķi pateicos tiem, kuri atnāca uz mūsu Skolu "Garīgās Attīstības Pamati" iepriekšējā sezonā. Domāju ka jums bija interesanti dzirdēt mūsu stundas-mācības. Rakstiet mums, kas jūs ieinteresēja un ko gribētos vēl uzzināt
Visus šīs Skolas stundu ierakstus mēs saglabāsim uz visiem laikiem šinī lappusē
  https://odr-school.na4u.ru/ 

Mēs nolēmām turpināt mācību-stundas par brīvajām tēmām un mums gribētos dzirdēt no klausītājiem, kādas tēmās mēs vēl neatklājām. Katram gadījumam, paskaidrošu, ka mēs nenodarbojamies ar maģiju, astroloģiju, numeroloģiju, šamanismu un dažādām zīlēšanām, kā arī šo laiku atvasinājumiem no šīm zināšanām. Mūsu skola ezotēriska, un dažas zināšanas mums tiek dotas no augstākiem informācijas un apziņas avotiem. Mūsu tēma - daudzdimensija, vibrāciju paaugstināšana, sakaru kanālu atvēršana ar dažāda līmeņa Augstākajiem Es.

Liels daudzums informācijas bija manis nodots caur čenelingiem ar Skolotājiem. Un pienāca laiks, kad man kļuva sarežģīti izdomāt tēmu vai jaunu jautājumu priekš čenelinga. Es lūdzu jūs uzrakstīt, kāda tēma jums tagad aktuāla? Varbūt jūs atradīsiet pretrunas un nesakritību iepriekšējo gadu informācijā un pateiksiet ko precizēt.
Lūk šeit arhīvs, kur apkopoti iepriekšējo gadu daudzi raksti un meditācijas.
https://sanatkumara.ru/archiv/ . Tie ne drusciņas nenovecoja un bieži kalpo man par pamatu priekš mūsu vakara nodarbībām

Bet šeit, lūk, pēdējo gadu materiāli https://sanatkumara.ru/informatsiya/ 
Ar kādiem jautājumiem man vērsties pie skolotājiem? Kādos virzienos jums gribētos attīstīties? Ko vēl interesantu mēs varam uzsākt mūsu skolā? Atbilde uz manu lūgumu neaizņems daudz laika un ļoti palīdzēs man uzdot vajadzīgos jautājumus un saņemt atbildes. Protams, ne uz visiem jautājumiem, ko es uzdodu, man atbild, divu vienkāršu iemeslu dēļ. Pirmais - lai saits/vēstvietne un informācija būtu leģitīma, un otrs - nepietiek paplašinātas apziņas, lai aptvertu tās zināšanas, kādas vēl priekš mūsu apzinātības līmeņa un mūsu trīsdimensiju matricas apziņas slēgtas, kad es cenšos atklāt augstāku dimensiju tēmu.

No otras puses, zināšanas par fizisko/ēterisko pasauli izrādījās pilnīgi pietiekamas, lai es ar tām vairāk nenodarbotos. Piemēram, auras un čakru uzbūve ne tik aktuālas priekš tā līmeņa, kur atrodamies mēs ar mūsu skolas skolotājiem un, tas ko mēs zinām, ir pilnīgi apmierinoši priekš mums. Taču es saprotu, ka katru tēmu var padziļināt un paplašināt priekš tiem, kuri par to interesējas daudz dziļāk.
Aicinu mūsu skolotājus nodarboties ar šīm tēmām, kādas būs aktuālas priekš tiem, kuri skolā atnāca nesen. Mēs ar šīm tēmām varam nodarboties sīkāk nākošajā skolas sezonā.
Aktuāla arī karmas tēma, ar piemēriem no dzīves, ar darba rezultātiem utt, lai izskaidrotu tagadējās darbības un līmeni priekš dažādām apziņām.
Gandrīz neatklāta dzimtas un dzimtu enerģiju tēma - to iemeslu dēļ, ka mēs izejam no zemes dzimtu enerģijas ietekmes, izdarot uz savu dzimtu personīgās apgaismības ietekmi. Bet kāds var interesēties tieši par šo tēmu un stundas dzimtu iemeslu atklāšanai var būt arī interesantas.
Aktuāla psihosomātikas un dziedniecības tēma, un es lūdzu sastādīt jaunas stundas mācību gadā par šo tēmu.
Un, protams, interesantas visas attīrīšanās un vibrāciju pacelšanas metodikas.
Aicinu mūsu skolotājus "Garīgās Attīstības Pamati" skolā ļoti uzmanīgi meditēt ar iesācējiem un skolniekiem, lai neievilktu viņus tanī plānā, kuram viņi vēl nav sagatavoti. No otras puses, nelielas ekskursijas atmiskajā un ugunīgajā plānā, Skolotāju vadībā, dod neparastu iespaidu un stimulē apziņas attīstību. Šeit jāievēro piesardzība un jābūt uzmanībai uz visiem skolniekiem.

Pateicos visiem jau iepriekš!
Natālija Koteļņikova

Mana pasta adrese sanatcumata@gmail.com . Rakstiet! 

Jūs variet ar rakstu dalīties sociālos tīklos!
-------------
 
Vēstis - Natālija Koteļņikova - Uzruna - no vēstvietnes Sanatkumara ru - informāciju latviskoja, intuitīvi, Eslauma 11.06.2023.,
ievietotas Dievišķā Spēkavota vēstvietnē: http://spekavots.ucoz.ru  /12.06.2023.
nosūtītas Stariņam: https://www.facebook.com/MansGaismasStars/?fref=ts /12.06.2023.
un: https://www.facebook.com/lauma.ivane.1 /12.06.2023.
=====
Vēstis: Uzruna - ieteicam izlasīt, uzzināt un dāvāt tālāk viskopīgai pieredzei latviešu valodā 12.06.2023.

Skatījumu skaits: 44 | Pievienoja: Eslauma | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *: