Galvenie » 2013 » Jūlijs » 03
*(JD) "Mana sadarbība"

Mana sadarbība ar signāliem manā ķermenī. Liekas, ka tā to varētu apzīmēt.

Pirmkārt - laikam jāmudina lasītājus padomāt par to, ka nevajadzētu izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, kas varētu bremzējoši ietekmēt mūsu - Dvēseļu sadarbību.

Mēs pārejam no blīvās, pat ļoti blīvās dzīvošanas uz smalkāku. Un mēs vairs nebūsim "pielipuši" Zemei, bet jau lidosim domās un dvēseliski un arī ķermeniski utt. Tādēļ uztversim Jauno Dzīvi, kas mums tagad nāk pretim viegli, ar prieku un maigumu, tad viss tā arī būs: priecīgi un laimīgi.

Otrkārt - centīsimies pierast pie jaunās terminoloģijas, jo mēs pārejam uz rotaļīgu, tēlainības pasauli (#1), kur mums viss ir jauns un it kā svešs. Pieradīsim, ka tā kā bija līdz šim, vairs nebūs, jo bijušais vienkārši lēnām izzudīs.

Tātad, mana sadarbība ar signāliem ķermenī. Signāli man ir gan sāpītes, gan tirpums, gan niezēšana, gan sastingums utt., dažreiz vienkārši nojauta, sajūta, ka gribas atgulties. N ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 747 | Pievienoja: Eslauma | Datums: 03.07.2013 | Komentāri (0)

Sfēras Dievišķā Apziņa

Marija-Ļupina Eļ ĻuElija
2013. gada 9. jūnijā

Šodien brīnišķīga diena, 06.06.2013. g. kad summā ir trīs sešnieki, atbilstoši simbolizē mūsu Zemi, māti, Blīvo enerģiju.
Mūsu meditāciju sākam ar atslābināšanos... Sagatavojieties, apsēdieties ērtāk un pilnībā atslābinieties.
Mēs šodien vēršamies pie mūsu Skolotājiem, lūdzam dot tās zināšanas, tās enerģijas, kādas mums dotajā momentā nepieciešamas. Ieejam pieņemšanas stāvoklī... Atveramies pilnībā un pieņemam...
Enerģijas plūst... Karstas enerģijas, kļuva karsti, pat tāda sajūta, ka asinis verd... (vskipeļi ?)
Uzrunā mūs: "Mīļais mans, mīlu tevi!"
Mūsu Skolā, Skolotāju uzruna: "Mīļais mans" skan jau no paša Skolas sākuma, tā parasta uzruna katram un grupai kopumā. No mūsos ieplūstošās enerģijas, it kā lielāka kļuva telpa, kļuva gaišāk un skaidrāk... Attīra mūsu apziņu no miglainas domāšanas. Apziņu apskaidro...
"Un šis atklājums priekš jums vienmēr negaidīts, kaut jūs par t ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 845 | Pievienoja: Eslauma | Datums: 03.07.2013 | Komentāri (0)

Radītāja Vēstījums 16.06.13. Ēters, Programma, Kustība

1. Tuvojas dienas Telpas, precīzāk, Viņas magnētiskā karkasa, Lielajai Pārveidošanai, kad, neskatoties uz Planētas lielākās daļas iedzīvotāju skepticismu, Planētas pārplusošana tomēr notiks, novedot saskaņotībā ne tikai Planētas, bet arī paša cilvēka Blīvajā un Smalkajā plānos, neatgriezeniskās pārvērtības!
2. ES jums daudzas reizes paskaidroju, ka Planētas magnētiskais karkass pārcietīs izmaiņas, kas atsauksies uz daudz ko, pats galvenais - uz cilvēka LīdzZiņu, pieņēmuša vai nē Manus PRAVIETISKOS Vārdus, liekot viņam pieņemt par Patiesību Manu KLĀTBŪTNI un Manu VADĪBU ne tikai Planētas, bet arī visa Visuma!
3. Galvenais, ka cilvēkiem atnāks SAPRATNE, ka viņi atrodas SAPRĀTA Telpā, bet labāk teikt ĒTERĀ - informatīvajā vidē, robežu neesošai pat mūsdienu cilvēka sapratnē, taču kalpojošai reālai informatīvajai (elektromagnētiskajai) MATRICAI, kurā katrs cilvēks, kā PirmRadītāja fraktālā līdzība, uzzināms un kontrolēja ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 678 | Pievienoja: Eslauma | Datums: 03.07.2013 | Komentāri (0)